Quentin Tarantino chystá nový film. Znovu s Christophem Waltzem

Rok po premiéře Nespoutaného Djanga promluvil režisér a držitel dvou Oscarů Quentin Tarantino o svém dalším projektu. A půjde opět o western.

Tarantinovi Django nestačil, natočí další western. Zdroj: Falcon
Tarantino se v Djangovi westernového žánru nenabažil. Zdroj: Falcon

Milovník filmové krve a drsných scén pracuje na svém dalším snímku. Do Tarantinovy sbírky přibude opět western, tentokrát s názvem The Hateful Eight (Nenávistná osmička). Podle režisérových slov nebude film nijak dějově spjat s předchozím Nespoutaným Djangem.

Přestože projekt je teprve v plenkách, Tarantino má vedle žánru jasno i v části hereckého obsazení. Jednu z hlavních rolí pravděpodobně ztvární Christoph Waltz, který zazářil v dvou posledních Tarantinových filmech. Po jeho boku si zahraje Bruce Dern, který v současnosti sbírá nominace na filmové ceny za roli v černé komedii Nebraska.

Snímek by se měl začít natáčet v létě. O datu premiéry zatím není jasno.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Kristýna Motlová

Narodila se jednoho láskyplného dne na počátku devadesátých let ve středu republiky. Ten opustila až jako dospělá a v současnosti spokojeně studuje žurnalistiku a češtinu v údajně poslední zatáčce před Vídní. Má ráda filmové festivaly, britský přízvuk, život na vesnici, bouřky a mnoho dalšího. U filmů zásadně usíná. Pro Film a TV píše od přelomu let 2010 a 2011, od loňského léta navíc plní povinnosti zástupkyně editora.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*