Menu
TOPZINE.cz
Hudba

QOTSA vydali nové album na flešce. Otevřete si s ní i pivo

Redakce

Redakce

17. 7. 2013

Americká rocková kapela Queens Of The Stone Age si připravila pro své fanoušky speciální nosič, na kterém opětovně vydá své nejnovější album …Like Clockwork. Deska, jež minulý měsíc vévodila britským žebříčkům, vychází totiž na USB disku.

Foto: QOTSA

QOTSA. Zdroj: D Smack U Promotion

Kapela tento nápad vymyslela spolu s Fredem Armisenem z pořadu Saturday Night Live. Kromě celého alba na osmigigové flešce najdete i fotky kapely v plném rozlišení, videoklipy a texty k písním. Naprostou bombou je pak otvírák na lahve, který se díky tvrdému materiálu flešky nezlomí. To vše se prodává za cenu 30 dolarů.

Tento alternativní nosič hudebních alb představil Ricky Chism v internetovém pořadu Do Stuff Corporation. Upřednostňuje ho před klasickým CD, protože je nepoškrábatelný, neseká se a lze přehrát v dnešní době téměř všude.

Album chválí i Elton John

Kvůli okamžitě vyprodanému listopadovému koncertu ve Wembley aréně v Londýně, museli rockeři v čele s kytaristou Joshua Hommem přidat ještě jeden. Turné po Velké Británii a Irsku začne 16. listopadu v Glasgowě, pokračovat bude v Dublinu, Belfastu, Manchesteru, Birminghamu a skončí dvěma koncerty 22. a 23. listopadu v Londýně.

Koncert skupiny Queens Of The Stone Age si mohli užít návštěvníci letošního festivalu Rock for People. Kromě známých hitů zde zahráli i songy z nové desky, kterou Sir Elton John chválí slovy: „Pravděpodobně nejlepší rockové album za posledních pět nebo šest let“.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

QOTSA vydali nové album na flešce. Otevřete si s ní i pivo