Elton John chválí nové album QOTSA. Prý je nejlepší za posledních pět let

Foto: QOTSA
QOTSA Zdroj: D Smack U Promotion

Na aktuálním studiovém albu americké rockové formace Queens of the Stone Age se jako netradiční host objevil Elton John. Z nahrávky je britský zpěvák nadšený.

Foto: QOTSA
QOTSA. Zdroj: D Smack U Promotion

„Podle mě nahráli nejlepší rockové album za posledních pět šest let. Je to jeden z nejzajímavějších projektů, na kterých jsem se kdy podílel,“ básnil zpěvák. Na podobně rockovém albu spolupracoval John za svou dlouholetou kariéru poprvé.

Elton John se na albu objevuje pouze v jedné písničce, zpívá a hraje na klavír v songu Fairweather Friends. Frontman QOTSA Josh Homme si spolupráci s britskou popovou hvězdou pochvaloval: „Samotné nahrávání nám zabralo jen tři a půl hodiny. Další tři a půl hodiny jsme ve studiu jen tak prožvanili.“
Album nazvané … Like Clockwork je šestou řadovou deskou kapely a vyšlo tento týden, v pondělí 3. června. V aktuálním britském žebříčku si drží první pozici. České publikum bude mít šanci si nové songy poslechnout v živém provedení. QOTSA totiž dorazí na letošní ročník festivalu Rock for People.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Denisa Šebestová

Pochází z Plzně, studuje anglistiku – amerikanistiku a češtinu na FF UK. Do redakce TOPZINE.CZ nastoupila na jaře 2010. Je zástupkyní editora rubriky Hudba Adama Vrány.

1 Comment on Elton John chválí nové album QOTSA. Prý je nejlepší za posledních pět let

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*