Menu
TOPZINE.cz
Sport

Profesionální golfové vozíky – nejlepší vozíky pro přepravu golfové výbavy

Golfové vozíky mají zajistit Vaše pohodlí při hře na golfovém hřišti. Mnoho hodin hraní během letních veder může negativně ovlivnit i ty nejvytrvalejší golfisty. Který vozík bude nejlepší? Na co si dát při nákupu pozor? Kde koupit golfový vozík? Odpověď na všechny výše uvedené otázky najdete v tomto článku.

Při uvažování o nákupu golfového vozíku byste měli zvážit několik velmi důležitých věcí. První je typ vozíku. V prodeji jsou dvoukolové, tříkolové a čtyřkolové vozíky. Dále máme možnost zvolit si manuální, elektrické a spalovací vozíky. Pří výběru golfového vozíku byste měli zohlednit Vaše přepravní možnosti v autě a Vaše potřeby a požadavky, které od vozíku očekáváte. Jednou z nejdůležitějších věcí je nepochybně pohodlí.

Jednostopé vozíky mají tendenci být nestabilní, bývají obtížně řiditelné a poskytují relativně malý prostor a možnosti. Jejich největší výhodou je nízká cena a skutečnost, že během přepravy zabírají málo místa. Tříkolové a čtyřkolové vozíky jsou mnohem lepším řešením. Tyto produkty jsou mnohem stabilnější a při řízení manuální verze navíc nemusíte dávat pozor, abyste drželi vozík ve svislé poloze, stačí se věnovat cestě k cíli.

Mnohem pohodlnější verze, než ruční golfové vozíky jsou ty, které jsou poháněny elektromotorem. Elektrické golfové vozíky se postarají o Vaši výdrž během partie golfu. Díky nim nebudete muset plýtvat energií na tlačení několika kilogramů golfových holí. Elektrický golfový vozík má bohužel jednu velkou nevýhodu, kterou je cena. Tyto vozíky jsou mnohem dražší než manuální vozíky. Pokud jste však pokročilý hráč, který tráví spoustu času na golfovém hřišti, je to pro Vás nejlepší řešení. Něco vyšší náklady se rychle vrátí mnohem lepším herním komfortem na golfovém hřišti.

Golfový vozík na míru hráči

Další velmi důležitou věcí při výběru golfových vozíků jsou možnosti jejich přepravy. V tomto okamžiku stojí za zvážení, jak velký golfový vozík a vybavení máte možnost přepravit autem na golfové hřiště a kolik místa pro vybavení by měl vozík poskytovat.

Velikost golfového vozíku je pro každého hráče individuální záležitostí. Někteří golfisté si na hřiště berou jen to nejnutnější: golfové hole, golfové míčky, základní doplňky, vodu a ručník. Existují také hráči, kteří si nedokážou představit den na golfovém hřišti bez celé řady doplňků a příslušenství – od deštníků, elektronického vybavení, přes chladničku s chlazenými nápoji až po rozšířenou sadu golfových holí pro všechny příležitosti.

Důležitá je také ergonomie vozíku. Dnes je obtížné najít neohrabaný vozík, který se obtížně skládá a rozkládá a má velké přepravní rozměry. Většina výrobců dbá na to, aby zajistila co nejmenší velikost vozíku a co nejjednodušší systém rozložení. V mnoha případech však mohou rozhodovat centimetry, zda se konkrétní vozík vleze do kufru auta nebo ne. Proto stojí za to pečlivě prozkoumat rozměry vozíku a možnosti jeho přepravy. V tomto bodě také vyvstává otázka, kde koupit golfový vozík.

Golfový vozík

Je lepší hledat golfový vozík v internetovém obchodě nebo bude kamenný obchod lepším řešením? Nebo se pokusit ušetřit a pohledat použitý golfový vozík z druhé ruky?

Nový golfový vozík je rozhodně dražší. Když si však koupíte nový golfový vozík, dostanete na něj záruku a můžete si být jisti, že na něm nejsou žádné skryté vady, a i kdyby se jednalo o výrobní vadu, nebudete mít problém vozík vrátit nebo vyměnit. Použitý elektrický golfový vozík může být dobrou volbou, ale pouze v případě, že si budete jisti, že je plně funkční. Elektrické systémy jsou relativně křehké. Použitý golfový vozík může být poškozen takovým způsobem, že se závada bude projevovat pouze ve vlhkých dnech nebo pouze při dlouhých hrách. Pak bude velmi obtížné jej vrátit nepoctivému prodejci. Když si kupujete nový elektrický vozík, nemusíte se bát, že by se mohlo něco pokazit. Golfový obchod Golfchampion nabízí širokou škálu golfových vozíků pro přepravu Vašeho vybavení.

Při nákupu nového golfového vozíku stojí za to navštívit kamenný obchod. Samozřejmě že s tím bude spojena cesta do obchodu, ale díky tomu budete mít možnost osobně zkontrolovat rozměry daného vozíku. Zjistíte, zda rozměry uvažovaného produktu skutečně zapadnou do Vašeho kufru, a že budete ve Vašem voze schopni pohodlně přepravit veškeré vybavení. V případě nesprávné volby Vám má navíc prodejce možnost poradit, co Vám bude nejlépe vyhovovat.

Jaký golfový vozík si vybrat? Clicgear, Motocaddy, BigMax

Značka golfového vozíku je pro mnoho lidí zásadní věcí. Mnoho hráčů je ráda spojována s největšími a nejprestižnějšími výrobci. Pro některé z Vás není značka důležitá, důležitá je kvalita a schopnosti výrobku. V závislosti na výrobci však máte na výběr z různých skládacích systémů. Některé jsou praktičtější, jiné o něco méně. Je těžké určit, který vozík je nejlepší a kterého výrobce zvolit. Vše záleží na preferencích hráče.

Pokud uvažujete o koupi vozíku, měli byste navštívit náš obchod Bogi Golf. Na místě Vám pomůžeme vybrat ideální vozík pro Vás, který bude přizpůsobený přepravní kapacitě Vašeho vozu.

Ohodnoťte tento článek:
5
Právě čtete

Profesionální golfové vozíky – nejlepší vozíky pro přepravu golfové výbavy