Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Příprava na letní dovolenou: Máme 8 tipů, jak být sexy i na cestách

Redakce

Redakce

6. 7. 2012

Léto je tady a s ním přichází i čas dovolených. Pokud si svůj odpočinek chcete opravdu užít, nesmíte zapomenout na pár věcí, které je nutné před dovolenou udělat!

FOTO: Doplňky na pláž

Plážovou tašku a žabky nesmíte nechat doma! Zdroj: sxc.hu

1. V první řadě si musíte opět zvyknout, že hladké nohy jsou nezbytnou součástí léta. Teď je nemůžete jen tak schovat pod kalhoty a depilaci se vyhnout. Buď si dejte tu práci a každý večer použijte žiletku, nebo si před dovolenou zajděte na voskovou depilaci.

FOTO: Brazilský keratin2. Sluneční paprsky, písek, mořská voda. Už se nemůžete dočkat, ale právě tyto faktory působí nepříznivě na vaše vlasy. Věnujte jim proto dostatečnou péči. Neváhejte investovat do profesionálních přípravků a nechte si zastřihnout konečky. Klobouk je také nedílnou součástí vašeho letního outfitu!

3. Na skok ke kosmetičce! Abyste se na dovolené nemusela starat o líčení, zajděte si na prodloužení a obarvení řas. JasnOBR: Prodlouzene rasyě, můžete použít řasenku, ale v teple nebo ve vodě se vám může rozmazat. Voděodolná řasenka je také řešení, ale proč se každý večer vztekat s odličováním a druhý den se líčit znovu?

4. Manikúra a pedikúra jsou nutností. Kdy jindy dáváte své nohy více na obdiv než v létě? Nakupte si letní barvy laků, jako je oranžová, lososová, mentolová, zelenkavá, zkrátka každá barvička je letos povolená.

OBR: Doplnky k vode5. Proberte svou šatnu. Že nemáte na dovolenou nic na sebe? Co si budeme povídat, která z nás si tuto otázku nikdy nepoložila? Než zajdete provětrat svou peněženku, pořádně se prohrabte v šatníku. Vezměte si na pomoc kamarádku a uvidíte, kolik ztracených zajímavých kousků ještě objevíte.

6. Aby vám opálení vydrželo, zobejte už před dovolenou betakarotenové pilulky. Nejenže vám opálení déle vydrží, ale opálíte se rychleji, snadněji a mnohem intenzivněji.

7. Na „last minute“ hubnutí do pOBR: Plážlavek už zapomeňte. Teď už nic nedoženete, ale nikdy není pozdě na to začít. Samozřejmě si ještě můžete zpevnit tělo a získat fyzičku. A pokračovat navíc můžete i na dovolené! Takové ranní běhání po pláži, kdo by odolal?

8. A nakonec se nechte hýčkat od partnera a vyzkoušejte uvolňující peelingovou masáž. Značka: domácí výroba. Přímo na pláži si můžete dopřát uvolnění a zároveň zregenerovat svou kůži. Do olejíčku na opalování přidejte trochu písku a nechte se jemně masírovat!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Příprava na letní dovolenou: Máme 8 tipů, jak být sexy i na cestách