Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Prášky do myčky: Ušetří peněženku i planetu

Rozhodli jste se vyhrát v boji nad špinavým nádobím? Přesto vám myčka občas nádobí umyje nedokonale? Nebo vám často celé tablety přijdou nadbytečné? Zkuste tedy prášky do myčky, jejichž dávkování budete mít dokonale pod kontrolou. Špinavému nádobí tak můžete dát sbohem! Objevte s námi jeho další výhody.

Dávkování pod kontrolou

Nesporným benefitem sypkých prášků je možnost flexibilně dávkovat aktivní složku, přesně podle toho, jak silný účinek zrovna potřebujete. Prášky do myčky můžete vybírat z mnoha značek, můžete si dokonce i vybrat ekologičtější variantu. Seženete zde všechny velikosti prášků do myčky, které potřebujete, od nejmenších balení po ty, které vám vydrží po velmi dlouhou dobu.

Šetrné k peněžence i přírodě

Tím, že určujete vy, kolik prášku na mytí použijete, dokážete citelně zatočit s dílčí částí domácích výdajů určenou na péči o domácnost. Pokud máte myčku naplněnou jen z části nebo je nádobí jen lehce zašpiněno, postačí vám jen zlomek čistící složky, než je například v tabletě do myčky. Rozdíl při jednom mytí možná nebude citelný, uvažujte ale v rámci celého roku a vyjde vám pěkné číslo. Navíc, prací prášky do myčky jsou často i levnější záležitostí, v porovnání s nejrůznějšími mycími gely a tabletami. A tím, že budete dávkovat pouze takové množství, které je opravdu potřeba, ušetříte i naše životní prostředí.

Silné v boji proti špíně a mastnotě

Po ukončení mycího režimu jsou některé kusy nádobí stále mastné? Výhodou prášků do myčky je i jejich síla, která často vyniká nad jinými mycími prostředky. Po velkém obědě či večeři tak můžete mít jistotu, že jejich aktivní složka dokonale vyčistí všechny hrnce, mastné pekáče a pánve, na kterých byste pak jinak tzv. „nechaly ruce“. Pro vyzkoušení můžete zvolit některé z menších balení či vzorků.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prášky do myčky: Ušetří peněženku i planetu