Menu
TOPZINE.cz
Luxusní móda

Prague Fashion Weekend 2012: Luxusní móda i letos ovládne Prahu

Redakce

Redakce

4. 9. 2012

Luxusní móda bude i letos vládnout Praze! Třetí ročník Prague Fashion Weekendu láká na domácí i světové návrháře a přední českou modelku Simonu Krainovou. 

FOTO: Program PFW 2012

Program PFW, Zdroj: praguefashionweekend.cz

Vzpomínáte si na Sex ve městě, kdy Carrie a její přítelkyně žily módou a v žádném případě neprošvihly ani jeden týden módy? Teď se můžete vžít do jejich kůže a zažít ten nenahraditelný pocit: vy sedíte v řadě mezi hvězdami a před vámi na přehlídkovém mole převádějí modelky nejžhavější módní trendy.

Takhle podobně bude probíhat letošní Prague Fashion Weekend (PFW) ve dnech od 12. do 16. září 2012. Nebude se ale odehrávat v Pařížské ulici, jak tomu bylo v předešlých letech.

Letos musíte zakoupit vstupenky

Kompletní módní show se přesune na Hradčanské náměstí, kde přímo u vstupu na Pražský hrad vyroste fashion stan. Bude mít kapacitu 600 míst, takže na akci už nemůže přijít jen tak každý, kdo náhodou půjde kolem, ale bude patřit vybraným hostům a těm, kteří si včas zakoupí vstupenky. Díky tomu dostává událost na prestižnosti a více se podobá týdnům módy v New Yorku, Miláně nebo Paříži.

FOTO: Tváří PFW je Simona Krainová

Tváří PFW je Simona Krainová, Zdroj: praguefashionweekend.cz

Těšit se můžete na domácí i zahraniční návrháře

Celkem bude možné zhlédnout 26 přehlídek zahraničních i českých návrhářů a z toho několik designérů je možné si pamatovat již z loňských ročníků. Také nebude chybět soutěž mladých talentů START-UP.

Z módních značek se můžete těšit na přehlídky BLAŽEK, Fendi, La Perla, Pietro Filipi nebo s.Oliver. Mimo jiné také uvidíte návrhy Petry Balvínové, Kateřiny Geislerové, Taťány Kovaříkové, Jakuba Polanky, Lady Vyvialové a dalších.

Značka: dokonalý outfit nutností! Že už se nemůžete dočkat? Tak na nic nečekejte a běžte kupovat vstupenky.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Prague Fashion Weekend 2012: Luxusní móda i letos ovládne Prahu