Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Poslední casting SuperStar proběhl v Košicích!

Gabriela Honková

Gabriela Honková

21. 9. 2009

superstarČesko Slovenská SuperStar ukončila castingovou sezónu. Teď už jsou všichni účastníci pro postup po posledním castingu v Košicích vybráni. Jak se jim bude dařit v divadle? Kdo postoupí dál, komu porota pochválí jeho zlepšení? To uvidíme již za týden v televizním vysílání.

Marta Jandová, Foto: Hana Vítová, Topzine.cz

Marta Jandová, Foto: Hana Vítová, Topzine.cz

Tentokrát měla dva hlasy v porotě Marta Jandová. Čím byl casting zvláštní? Určitě jinými lidmi, soutěžícími, ale také tím, že byl poslední. Teď už bude výběr kandidátů na vítěze probíhat jinak.

Jako v každé soutěži, když někomu o něco jde (v tomto případě samozřejmě o postup a poté o vítězství), nachází lidé buď  zklamání nebo radost. Postoupit nechala porota účastníky za různorodé výkony. Rozhodoval samozřejmě primárně zpěv, ale i vzhled a postup byl udělen dokonce i za předvedení tělesných proporcí.

Jedna mladá dívka byla vybrána jen za to, že ji pánbůh obdařil krásou. Tělesně nadaný muž porotu nepřesvědčil svým zpěvem, ale dámy přesvedčil figurami, kterými se muži představují spíše na kulturistických soutěžích. I tak se dá úspěch zajistit, jak nás ujistila svým hodnocením porota.

Moderátoři byli opět plni humoru. Uvádění této soutěže nemohli svěřit do lepších rukou. Průvodci se snažili podpořit účastníky, kteří na to mají, a zároveň trošku uklidnit ty, co na to bohužel nikdy mít nebudou. Dokonale sehraní, profesionální a hlavně příjemní, pro každou legraci.

Již zítra uvídíte další díl, který je ale koncipován jako výběr toho nejhoršího z nejhorších. Poznáte adepty na Hvězdnou pěchotu. Jak vypadá nejhorší zpěv? Vydrží to naše sluchové orgány? Spousta lidí si zpívá jen doma ve sprše. Ovšem jinak se člověk slyší sám a úplně jinak slyší zpěv lidé kolem. Proto se nemusíme bát, že by kandidáti na Hvězdnou pěchotu nedorazili. Vždy bude dost lidí, kteří nemají soudnost.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Poslední casting SuperStar proběhl v Košicích!