Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Plyšové uši čtou lidské emoce. Hýbají se podle nálady

Redakce

Redakce

2. 3. 2012

Japonští vývojáři na sebe opět upozornili. Tentokrát představili dva módní kousky, ze kterých vám zůstane rozum stát.

FOTO: Chytré kočičí uši

Líbí se vám? Uši to prozradí., Zdroj: youtube.com

Jedna japonská společnost přišla na trh s neobvyklým módním doplňkem. Jedná se o chlupaté kočičí uši, které prozradí váš stav mysli, aniž byste promluvili.

Chlupatá čelenka využívá senzory, které jsou schopné číst mozkové vlny. Pokud budete například ve stresu nebo potkáte někoho, kdo vás okouzlí, uši se zaktivují a budou směřovat nahoru, naopak stav uvolnění a spokojenosti způsobí, že se uši sklopí.

Cena ušaté čelenky zatím nebyla stanovena, ale podle vývojářů jde o tak jedinečnou věc, že peníze v tomto případě nehrají roli.

Pláštěnka s filtrem

Pro lidstvo důležitějším objevem je pláštěnka, která shromáždí dešťovou vodu a promění ji na pitnou. Osvěžit se tak můžete na cestách, při čekání na zastávce a podobně.

Pláštěnka Raincatch v sobě skrývá složitý mechanismus. Límec zachytí dešťovou vodu, která projde uhlíkovým filtrem a chemickým systémem čištění. Pitná voda je uložena v kapsách kolem ramen a proudí do plastových trubiček, ze kterých se pije.

Ani u této pláštěnky není stanovena cena, jedno je ale jisté. O pravidelný pitný režim máte vystaráno. Pokud vám ovšem bude nakloněno počasí.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Plyšové uši čtou lidské emoce. Hýbají se podle nálady