Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Pivní slavnosti Hanušovice: No Name a pivo proudem! Foto uvnitř!

Redakce

Redakce

6. 9. 2009

Pivovarské slavnosti 2V sobotu 5. září oslavil hanušovický pivovar Holba své 135. narozeniny. Oslava proběhla ve velkém stylu. Pivo teklo proudem, maso se grilovalo. O zábavu se starala dvě pódia, programem provázeli Patrik Hezucký a Pavel Cejnar. Atmosféru zachytil svým fotografem Jiří Macek.

Ze známých kapel vystoupili Confession, Karát – Kabát revival, Nightwish revival a Bladex. Největším lákadlem však byl večerní koncert košické kapely No Name. Pro ty nejmenší hosty byla postavena horolezecká stěna a nafukovací skákací hrad.

Celá oslava začala příjezdem krále a jeho družiny. Na bezpečí dohlížel pluk mušketýrů z Magna Moravia. Král přednesl slavnostní řeč, sládek narazil sud, všichni si na podiu připili. Čím jiným než Holbou?

V Hanušovicích se dokonce bojovalo. Ukázku boje nám předvedla Magna Moravia. Vypálili slavností salvu, vystřelili z děla a nakonec se všichni povraždili.

Všichni netrpělivě čekali na No Name, kteří začali hrát v 10 hodin večer. Igor Timko, zpěvák kapely, rozhýbal celý dav. Ve vzduchu se tyčili ruce fanoušků, a dokonce i někteří menší fanoušci, kteří neviděli přes hradbu živých těl před ostatními.

Po koncertu, na kterém zazněli nejznámější hity se nad hlavami rozzářilo nebe. Začal ohňostroj a všem bylo jasné, že se večer blíží ke konci. Až po tom, co vyletěla poslední raketa z pivovaru, se začaly valit davy lidí, které mířily do svých domovů.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pivní slavnosti Hanušovice: No Name a pivo proudem! Foto uvnitř!