Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Pilotem na zkoušku se stáváme při řešení problémů v každodennosti všichni. Vyhlídkové lety jsou však odměnou!

Zbavte se jednou provždy strachu, vykročte ze své bezpečné ulity a pojďte se odreagovat od všedních starostí s větší či menší mírou adrenalinu. Každý z nás se může stát pilotem svého vlastního života i skutečného letadla ve výšce, ze které se vám budou zdát všechny vaše problémy přízemní a malicherné.

Vyhlídkové lety nejen pro zamilované

Život by neměl být jen o povinnostech a stresu, kterého máme všichni dozajista více než bychom si přáli, a mnohdy máme pocit, že i více než dokážeme unést. Člověk by si měl dokázat splnit své sny, za ničím se nehonit, umět si odpočinout a patřičně se odreagovat. Pokud vás vždycky lákalo vyzkoušet si letět letadlem, a to nejen tím dopravním na dovolenou k moři, co vám brání? Žijeme jenom jednou a čas běží tak rychle…

Jsme skupinka letců, která je tu pro vás. Chceme dělat lidem především radost. Nejsme váleční piloti, ale přesto vám chceme pomoci vyhrát vaše války. Ty soukromé, odehrávající se ve vašem nitru. Nabízíme vám nevšední zážitky v podobě vyhlídkových letů na různá místa u nás i v zahraničí, z několika měst naší republiky, ve dne či v noci, romanticky nebo s větším adrenalinem či dokonce s možností vyzkoušet si vlastnoručně řízení letadla. Jsme profíci a nemusíte se ničeho bát.

Firemní akce bez zábran

Pokud už máte práce, jak se říká, plné zuby, popadněte svůj tým a uspořádejte si letecký den. Mohou na vás čekat zážitky v podobě řízení letadla či vrtulníku, řízení velkého dopravního letadla na simulátoru, vyhlídkové lety vrtulníkem nebo samostatné přistání na Ruzyni. Ženy si mohou vyzkoušet jemnější aktivity či si užít vyhlídkový let, třeba na Karlštejn, ovšem proti gustu… Každý si může dopřát všechno, po čem jeho srdce zatouží. Chybět nebude ani občerstvení v podobě švédských stolů. Jsme schopni pro vás připravit dokonalý team building, tak si nezapomeňte zarezervovat váš termín včas.

Pilotem na zkoušku k narozeninám

Jestli chcete udělat někomu, na kom vám opravdu záleží, radost, a víte, že by ho vyhlídkové lety mohly potěšit, neváhejte a jednejte. Ať už se jedná o svatební dar pro zamilovaný pár, dárek k narozeninám či třeba splněný sen pro člověka, za kterého byste dýchali. Startujeme z mnoha měst po celé České republice a můžete se proletět nejen nad známými a krásnými místy naší vlasti, ale třeba i po Evropě nebo si zaletět do Chorvatska. Čekají vás vyhlídkové lety nad Beskydy, na horu Říp či Sněžku, nad Prahou, Macochou, Brněnskou přehradou, nad Karlštejnem, let v noci nebo možnost vyzkoušet si samostatně řízení letadla.

Chceme vám sdělit ještě jedno. Za začátku se bojí všichni, i když se předtím nesmírně těšili. Strach je zcela přirozená součást lidského pudu sebezáchovy. Ale důvěra v život, v nás a v sebe sama vám otevře oči dokořán a umožní vám uvidět neskutečnou nádheru z perspektivy, která se vám při běhání v kolotoči vašeho života či při ranním běhání kolem brněnské přehrady nikdy nenaskytne.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Pilotem na zkoušku se stáváme při řešení problémů v každodennosti všichni. Vyhlídkové lety jsou však odměnou!