×
TOPZINE.cz

Patricia Janečková pokřtí své debutové album. Zúčastní se i Karel Gott

FOTO: Patricia Janečková

Třináctiletá vítězka soutěže Talentmania, Patricia Janečková, přibližně rok po skončení soutěže vydává album plné operních melodií. Svůj první počin pokřtí 16. listopadu v pražské Café Galerii Černá labuť.

Patricia Janečková, Foto: archiv zpěvačky

Patricia Janečková žije ve světě opery od svých čtyř let. Se symfonickým orchestrem si poprvé zazpívala již jako desetileté děvčátko, dveře do velkého hudebního světa se jí ale otevřely až se soutěží Talentmania.

Mladičká sopranistka se probojovala až do superfinále a zvítězila. Sebevědomý projev, hudební vyzrálost, intonační čistota a hlasová kultivovanost přesvědčily o jejím umění nejen milovníky opery, ale také odborníky. Získala tak možnost učit se zpívat u vyhledávané odbornice Evy Dřízgové.

Uplynulý rok Patricia věnovala především novému albu, které vzniklo pod taktovkou skladatele, dirigenta a producenta Oskara Rósziho. Tuto desku zpěvačka představila již v Bratislavě a ve Vídni. Nyní přichází řada na Českou republiku.

Čtěte také: Miro Šmajda jako SuperStar zemřel. Jeho nová tvář teď míří do Prahy

Patricia Janečková pokřtí svou první desku 16. listopadu půl třetí odpoledne. Mladou zpěvačku přivítá pražská Café Galerie Černá labuť. Slavnostní akt křtu převezmou na svá bedra kmotři ze všech nejpovolanější – Karel Gott a Eva Urbanová.

 

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..