Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Patricia Janečková pokřtí své debutové album. Zúčastní se i Karel Gott

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

14. 11. 2011

Třináctiletá vítězka soutěže Talentmania, Patricia Janečková, přibližně rok po skončení soutěže vydává album plné operních melodií. Svůj první počin pokřtí 16. listopadu v pražské Café Galerii Černá labuť.

FOTO: Patricia Janečková

Patricia Janečková, Foto: archiv zpěvačky

Patricia Janečková žije ve světě opery od svých čtyř let. Se symfonickým orchestrem si poprvé zazpívala již jako desetileté děvčátko, dveře do velkého hudebního světa se jí ale otevřely až se soutěží Talentmania.

Mladičká sopranistka se probojovala až do superfinále a zvítězila. Sebevědomý projev, hudební vyzrálost, intonační čistota a hlasová kultivovanost přesvědčily o jejím umění nejen milovníky opery, ale také odborníky. Získala tak možnost učit se zpívat u vyhledávané odbornice Evy Dřízgové.

Uplynulý rok Patricia věnovala především novému albu, které vzniklo pod taktovkou skladatele, dirigenta a producenta Oskara Rósziho. Tuto desku zpěvačka představila již v Bratislavě a ve Vídni. Nyní přichází řada na Českou republiku.

Čtěte také: Miro Šmajda jako SuperStar zemřel. Jeho nová tvář teď míří do Prahy

Patricia Janečková pokřtí svou první desku 16. listopadu půl třetí odpoledne. Mladou zpěvačku přivítá pražská Café Galerie Černá labuť. Slavnostní akt křtu převezmou na svá bedra kmotři ze všech nejpovolanější – Karel Gott a Eva Urbanová.

 

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Patricia Janečková pokřtí své debutové album. Zúčastní se i Karel Gott