×
TOPZINE.cz

Ozzy Osbourne je závislý na alkoholu a drogách 18 let. Nyní se omlouvá

FOTO: Ozzy Osbourne
Ozzy Osbourne Zdroj: Sony Music

Rockový veterán a člen skupiny Black Sabbath Ozzy Osbourne se veřejně omluvil na facebooku za své nepřiměřené chování v posledních dvou letech. Zároveň vyvrátil fámy o rozvodu s manželkou Sharon, které na veřejnosti poslední dobou kolují.

Ozzy Osbourne letos přijede s Black Sabbath do Prahy. Zdroj: Sony Music

„Drogová závislost mě dohnala k tomu, že jsem se choval jako hulvát,“ kál se čtyřiašedesátiletý zpěvák na svém facebookovém profilu. „Chtěl bych se proto omluvit všem blízkým, zejména pak svojí ženě a dětem za všechny útrapy, které jsem jim svojí nezodpovědností způsobil.“

Čtyřiačtyřicet dní bez alkoholu

Osbournea k akci donutily zvěsti v zahraničních médiích, které hovoří o plánech jeho manželky se od zpěváka odstěhovat. Podle nich byla Sharon Osbourneová několikrát spatřena při prohlídkách volných nemovitostí v oblasti Beverly Hills a mimo jiné poukazují i na skutečnost, že přestala nosit svůj snubní prsten. Zpěvák však tyto spekulace odmítá.

Svoji omluvu zakončil Osbourne pozdravem přátelům a členům Black Sabbath a v neposlední řadě i milionům fanoušků po celém světě. Zároveň dodal, že je už 44 dní střízlivý a hodlá ve svém snažení i nadále pokračovat.

Skupina Black Sabbath se v současné době připravuje na vydání již dříve avizovaného alba 13, na němž se v pozici zpěváka objeví poprvé od alba Never Say Die z roku 1978 právě Osbourne. Kapela k nahrávce rovněž hodlá uspořádat turné, v jehož rámci zavítá v původní sestavě 7. prosince do pražské O2 Arény.

 Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..