Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Originální zimní boty existují. Najdete je u Converse

Anna Talašová

Anna Talašová

25. 11. 2011

Zapomeňte na nudné kozačky a sešlapané válenky. Přivítejte zimu v nových converskách! Značka Converse přišla se zateplenou a nepromokavou variantou oblíbených modelů.

FOTO: Converse, zima 2011/2012

Ani v zimě se s nimi nemusíš rozloučit, Zdroj: Conversecz.com

Bez ohledu na to, jestli venku mrzne, nebo se brodíte typickou městskou břečkou, v modelech z nové zimní kolekce můžete směle vykročit do ulic. Kvalitní provedení, nepromokavé materiály a tvar převzatý z klasických chucků umožňují vyměnit kecky v chladnějších měsících za jejich neméně stylovou alternativu.

Značka Converse pro tuto sezónu transformovala některé ze svých oblíbených modelů tak, aby se jich jejich příznivci nemuseli vzdát ani v zimě. Zateplené tenisky i kozačky chrání před mrazem a vlhkem, jsou pohodlné a samozřejmě podle posledních trendů.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit portfolio produktů i o sezónní modely, jako jsou právě kozačky a tenisky se speciální výplní. Designéři Converse si letos dali záležet a představili řadu variací, které jsou inovativní a zábavné a které letos nabízíme i zákazníkům v České republice,“ říká marketingová manažerka Converse Lucie Holíková.

Zimní boty, které vypadají jinak

Pohodlí ve stylovém balení, které se jen tak neokouká, najdete například u kozaček do půli lýtek v kvalitní kůži s kožešinovým lemem. Inspirace klasickými keckami Chuck Taylor je patrná na první pohled.

V zimní kolekci najdete i nepostradatelnou nepromokavou variantu, se kterou se můžete brodit sněhovou závějí. Vhod určitě přijde i těch pár centimetrů výšky navíc oproti klasickým teniskám. Šněrování po celé délce až nahoru a měkká výplň v moderním designu už jsou jen příjemný bonus.

Chcete, aby zimní boty přežily mráz i sůl? Víme, jak na to!

A aby nebyli ochuzení ani zarytí fanoušci tenisek Chuck Taylor All Star, přidali do nich designéři hřejivý kožíšek. Vysoká i nízká varianta v trendy rezavě hnědé kůži uvnitř skrývá teplou vrstvu, která vás bude hřát na každém kroku. Konečně jsou na trhu zimní boty, které jako zimní úplně nevypadají!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Originální zimní boty existují. Najdete je u Converse