×
TOPZINE.cz

Originální zimní boty existují. Najdete je u Converse

Zapomeňte na nudné kozačky a sešlapané válenky. Přivítejte zimu v nových converskách! Značka Converse přišla se zateplenou a nepromokavou variantou oblíbených modelů.

FOTO: Converse, zima 2011/2012
Ani v zimě se s nimi nemusíš rozloučit, Zdroj: Conversecz.com

Bez ohledu na to, jestli venku mrzne, nebo se brodíte typickou městskou břečkou, v modelech z nové zimní kolekce můžete směle vykročit do ulic. Kvalitní provedení, nepromokavé materiály a tvar převzatý z klasických chucků umožňují vyměnit kecky v chladnějších měsících za jejich neméně stylovou alternativu.

Značka Converse pro tuto sezónu transformovala některé ze svých oblíbených modelů tak, aby se jich jejich příznivci nemuseli vzdát ani v zimě. Zateplené tenisky i kozačky chrání před mrazem a vlhkem, jsou pohodlné a samozřejmě podle posledních trendů.

„Jsme rádi, že můžeme rozšířit portfolio produktů i o sezónní modely, jako jsou právě kozačky a tenisky se speciální výplní. Designéři Converse si letos dali záležet a představili řadu variací, které jsou inovativní a zábavné a které letos nabízíme i zákazníkům v České republice,“ říká marketingová manažerka Converse Lucie Holíková.

Zimní boty, které vypadají jinak

Pohodlí ve stylovém balení, které se jen tak neokouká, najdete například u kozaček do půli lýtek v kvalitní kůži s kožešinovým lemem. Inspirace klasickými keckami Chuck Taylor je patrná na první pohled.

V zimní kolekci najdete i nepostradatelnou nepromokavou variantu, se kterou se můžete brodit sněhovou závějí. Vhod určitě přijde i těch pár centimetrů výšky navíc oproti klasickým teniskám. Šněrování po celé délce až nahoru a měkká výplň v moderním designu už jsou jen příjemný bonus.

Chcete, aby zimní boty přežily mráz i sůl? Víme, jak na to!

A aby nebyli ochuzení ani zarytí fanoušci tenisek Chuck Taylor All Star, přidali do nich designéři hřejivý kožíšek. Vysoká i nízká varianta v trendy rezavě hnědé kůži uvnitř skrývá teplou vrstvu, která vás bude hřát na každém kroku. Konečně jsou na trhu zimní boty, které jako zimní úplně nevypadají!

Ohodnoťte tento článek


Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..