Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Converse boty jsou nesmrtelné. Kašlou na módní trendy, a přesto je miluje celý svět

Redakce

Redakce

24. 3. 2011

Nosíme je na jaře, v létě, na podzim i v zimě. Univerzální tenisky, které nosí celý svět. Od celebrit po obyčejné smrtelníky. Ladí s riflemi, rozumí si se sukní. Pohodlné botky, které nestárnou. Nosit se budou stále. Proč? Pro jejich jednoduchou originalitu.

FOTO: Converse tenisky Chuck Taylor All Star

Conversky jsou láska na celý život, Zdroj: youtube.com

Conversky už přežily ledacos. Zažily útrapy světových válek, nepřejících politických režimů i dopady ekonomických krizí. Jejich záře však neuhasla ani v jednom nelehkém období. Lidé po celém světě je milovali, milují a navždy budou.

Že jsou to boty stylové, potvrzují i celebrity. Botníky slavných obsahují nejeden pár těchto skvostných tenisek. Tenisek, které skvěle šlapou s kteroukoliv nohou. Dokazuje to i fakt, že si značka vyšlapala cestu na vrchol a ten nehodlá jen tak opustit!

Vyrábí se snad ve všech barvách a barevných kombinacích. Nestárnoucí klasika je ale jednoduchá, jednobarevná varianta s bílou špičkou, která nesmí chybět. Širokou škálou barev se conversky trefí do chutě každému, a možná proto jsou tak oblíbené. Se změnou nálady jednoduše změníte barvu bot.

FOTO: Converse tenisky Chuck Taylor All Star

Nesmrtelná klasika v novém kabátu, Zdroj: converse.com

Pro výrazné typy lidí výrazné boty. Černobílá je kombinace, která z módy zkrátka nevyjde. Bílá oživí černou a černá dodá šmrnc bílé. U bot platí to samé. Motivy jsou různé. Geometrické vzory, nápisy, nášivky, flitry či stará dobrá kostka. Mění se i materiál, podešev, výška, jazyk a všechny další detaily, které vás při pomyšlení na obyčejné tenisky napadnou. I když u Converse bot už se dávno o obyčejné tenisky nejedná. Je to kult.

Nohy nám prokazují svou službu denně. Proč se jim neodvděčit malou pozorností v podobě krásných a veselých bot? Vzhůru k jarním dobrodružstvím v teniskách, které jsou módní a stylové a především pohodlné!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Converse boty jsou nesmrtelné. Kašlou na módní trendy, a přesto je miluje celý svět