Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Open Air Festival 2011 ohlásil The Chemical Brothers. Vstupenky jdou na dračku

Redakce

Redakce

22. 12. 2010

!VSTUPENKY!Organizátoři Open Air Festivalu zaznamenali v prosinci obrovský vzestup prodeje vstupenek. Stalo se tak po oznámení jména další skupiny, jež na festivalu vystoupí. Jsou jimi The Chemical Brothers, kteří k nám přijedou představit novou desku.

foto Chemical Brothers

Chemical Brothers, Zdroj: pořadatel festivalu

Open Air Festival se uskuteční v srpnu 2011 opět v Panenském Týnci. Kromě zmíněných The Chemical Brothers se návštěvníci mohou těšit i na řadu českých kapel. Mezi nimi bude i nově zveřejněná pětice – Tata Bojs, Sto Zvířat, Lus3, Ivan Hlas Trio a Michal Hrůza. Festival se především snaží vyslyšet přání svých příznivců. Po loňském prvním ročníku si publikum žádalo více žánru ska, který bude tentokrát reprezentovat skupina Sto zvířat.

Vstupenky na Open Air Festival můžete koupit on-line zde

Na předchozí, první ročník festivalu dorazilo více než 18 tisíc návštěvníků, a to i ze zahraničí. Pořadatelé si tenkrát dali za cíl nejen pobavit publikum, ale také chovat se šetrně k životnímu prostředí. Pivo a občerstvení se podávalo ve speciálních bioplastech a veškerý odpad po návštěvnících byl pečlivě protříděn. Tato, ale i další opatření vynesla festivalu mezinárodní uznání v celosvětové soutěži A Greener Festival Award.

Po skončení loňského festivalu tým organizátorů sledoval diskuse a ohlasy na Open Air Festival, aby jeho další ročník opět splnil veškerá očekávání a návštěvníci tak byli ještě spokojenější než loni.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Open Air Festival 2011 ohlásil The Chemical Brothers. Vstupenky jdou na dračku