Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: Olga Lounová zve na křest CD ve stylu Lady Gaga

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

10. 6. 2011

!Exkluzivně!Olga Lounová vydala své debutové autorské album Rotující nebe. Nyní otevřela dveře pražského Divadla Broadway a společně se svou kapelou a tanečníky obsadila jeviště, aby připravila jedinečnou divadelní show spojenou se křtem desky. Olga rozezní svůj hlas a roztančí své tělo již 14. června.

Zpěvačka píše vlastní skladby už od svých třinácti let. Její interpretační začátky sahají do roku 1999, kdy začala vystupovat s blues-swingovou kapelou Modrý houpačky. Poté prošla ještě několika formacemi, než se rozhodla založit úplně novou skupinu, jejíž členy hledala prostřednictvím castingového pořadu Olga Lounová hledá kapelu. Olga kapelu našla, a podařilo se jí tak stvořit novou desku, která je celá o emocích a o životě.

Vyhrajte v soutěži vstupenky na křest Rotujícího nebe

Deska vyšla již 26. dubna. Olga ale její křest neuspěchala a dokonale se na něj připravila. Nebude se jednat o klasický koncert, na jehož konci se bouchne šampus a polije se jím album. Zpěvačka se rozhodla pojmout křest Rotujícího nebe ve větším stylu, než na jaký je naše hudební scéna zvyklá. Kmotr alba zůstává zahalený tajemstvím, ale víme, že účast přislíbil Xindl-X, Michal Hrůza a dokonce i Karel Gott.

video
play-sharp-fill

Olga přislíbila, že kromě skvělé hudby se můžeme těšit na show po vzoru velkých amerických pěveckých ikon, jakou je například Lady Gaga. Zpěvačka nebude na pódiu sama, bude zpívat za doprovodu živé kapely a tančit s taneční kapelou Pop Balet, kterou vede choreografka Majka Veselá. Chybět nebude ani velkoplošná projekce, propadla, oheň, dým, akrobacie na laně a nespočet masek a kostýmů. Přijďte se i vy podívat 14. června v půl osmé večer na to, jak Olga promění Divadlo Broadway na lasvegaský palác moderní hudby.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

VIDEO: Olga Lounová zve na křest CD ve stylu Lady Gaga