Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Soutěž o 10 vstupenek na křest alba Olgy Lounové – UKONČENO

Redakce

Redakce

10. 6. 2011

foto LounováOlga Lounová přichystala koncertní show ve stylu Las Vegas, jejímž vyvrcholením bude pokřtění jejího prvního autorského alba Rotující nebe. Zpěvačka vstoupí na pódium pražského divadla Broadway v úterý 14. června. Deset našich čtenářů může na tento koncert získat vstupenky.

FOTO: Olga Lounová

Olga Lounová, Zdroj: olgalounova.cz

Olga Lounová se rozhodla, že své první autorské album Rotující nebe uvede do hudebního světa skutečně velkolepě. Zpěvačka se nechala inspirovat současným americkým fenoménem, zpěvačkou Lady Gaga a jejími koncerty. Na pódiu bude kromě samotné zpěvačky také živá kapela a taneční skupina Pop Balet. Vše bude doplněno velkoplošnými projekcemi, jedinečnými divadelními efekty a pyroshow. Nebude chybět ani nespočet kostýmů a masek.

Nápovědu ke správné odpovědi najdete v rozhovoru

Vrchol večera bude patřit křtu a akrobatickým kouskům, které předvede sama Olga. Jako hosté se velkolepého představení zúčastní například Xindl X, David Deyl nebo Michal Hrůza. Show, která vypukne 14. června v půl osmé večer v Divadle Broadway, nemá v poměrech české hudební scény obdoby. Odpovězte správně na soutěžní otázku a staňte se jejími svědky.

Se kterou zemí spojuje Olga Lounová píseň Rotující nebe?

a) Mexiko

b) Kanada

c) Řecko

Pro účast v soutěži vyberte správnou odpověď a zašlete ji na e-mailovou adresu soutez@topzine.cz. Do předmětu napište heslo Rotující nebe. Uzávěrka je v pondělí 13 . června ve 12 hodin. Všichni výherci budou kontaktováni e-mailem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Soutěž o 10 vstupenek na křest alba Olgy Lounové – UKONČENO