Menu
TOPZINE.cz
Kosmetika a líčení

Odhalte tajemství celebrit! Kosmetické vychytávky nejen z Hollywoodu

Redakce

Redakce

8. 1. 2012

FOTO: Jennifer Lopez

Zaplňují titulní stránky časopisů, za každých okolností vypadají úžasně, jsou vzorem mnoha lidí a slepá závist nad jejich vzhledem se vyskytuje téměř u nás všech. O kom je řeč? O celebritách. Odhalte s námi jejich kosmetická tajemství!

FOTO: Jennifer Lopez

Jennifer miluje umělé řasy!, Zdroj: jenniferlopezonline.com

„Umělé řasy udělají okamžitý dramatický efekt,“ tvrdí herečka Jennifer Lopez, která používá své tajemství na každou veřejnou událost, ale i na běžné nošení. Oblibu v umělých řasách našla nejen tato půvabná celebrita, ale také třeba Megan Fox, Kim Kardashian nebo Eva Longoria.

Pokud máte nevýrazné řasy a toužíte po délce i objemu, zapomeňte na zázračné řasenky s efektem umělých řas. Pořiďte si přímo řasy a procvičte se v jejich aplikaci. Je jednoduchá a vašim očím už nikdo neodolá.

Aplikace umělých řas krok za krokem

Pokud toužíte po dokonalém zvýraznění očí a do umělých řas se vám nechce, sáhněte v drogerii po tekutých očních linkách. Na červeném koberci se to jen hemží krásnými obličeji ozdobenými právě touto oční linkou.

Snadno jdou nalíčít pomocí špičatého aplikátoru. Pokud jste naprostá amatérka, začněte s černým očním stínem, který nanášejte pomocí stejného zkoseného štětečku, a po čase přesedlejte na linky.

Bez korektoru ani krok

Kvalitní korektor zakryje drobné nedokonalosti, podá první pomoc při zarudnutí pleti a někdy také nahradí make-up. Použít ho můžete i na zakrytí kruhů pod očima. Pokud máte problémy s akné, vsaďte na korektor s obsahem heřmánku a kyselinou salicylovou. Kyselina pupínek vysuší, heřmánek uklidní a korektor sám o sobě zakryje.

Bez korektoru nevychází ven například Amanda Seyfried, blonďatá kráska z muzikálového filmu Mamma mia!

Rudé rty

Když se na červeném koberci udělá anketa celebrit, jakou značku rtěnky mají právě na sobě, spousta z nich odpoví Chanel. Rtěnka od Chanel se stala nepostradatelnou součástí každé kabelky či psaníčka celebrit.

FOTO: Rtěnka Chanel

Mezi celebritami oblíbená rtěnka Chanel, zdroj: chanel.com

Vy se podívejte po jiných, levnějších značkách, jejichž rtěnky mají podobnou strukturu jako Chanel. Zkuste třeba Hydra Renew od Rimmel. Když budete mít štěstí, koupíte ji za necelých 70 korun. Pokud nejste fanynkou rtěnek, vybírejte lesky na rty, které vám vydrží sice kratší dobu, ale dodají vašim rtům tvar a ty budou působit plněji. Smyslné rty jsou důležité i pro Martu Jandovou, Megan Fox nebo Leighton Meester.

Dokonalé obočí

Ať už chceme, nebo ne, obočí nám vytváří celkový tvar obličeje. Při správném vytvarování působíme zdravě a vyniknou nám oči i ústa. Špatně vytrhané obočí může vytvořit dojem vysokého čela a očí blízko u sebe.

Čtěte také: Jak si upravit obočí

Barvíte si vlasy a nemáte čas zaskočit ke kosmetičce, aby vám obarvila i obočí? Sáhněte po tužce na obočí nebo očních stínech. Tužkou si jednoduše vytvořte požadovaný tvar a stínem zakryjte místa, kde vám chloupky chybí. Mezi nadšenkyně rozmazlování obočí patří známá švédská blogerka Kenza Zouiten, která používá hnědé oční stíny.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Odhalte tajemství celebrit! Kosmetické vychytávky nejen z Hollywoodu