Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Oblečení do posilovny: Zapoťte se v barvách, které normálně nenosíte

Redakce

Redakce

20. 1. 2012

FOTO: Sportovní oblečeníPřehnaly jste to o Vánocích s cukrovím? Nebojte se vnést trochu stylu i do posilovny nebo cvičebního sálu. TOPZINE.cz vám doporučí kousky, které právě letí.

FOTO: Sportovní oblečení

Pastelové i neonové barvy jsou v kurzu, Zdroj: asos.com

Hezké oblečení nepatří jen na večírky. I u posilovacích strojů nebo při jumpingu vám to přece může slušet. Navíc pokud budete vhodně oblečená, chráníte se před nachlazením, pečujete o své klouby a dokonce lépe spalujete tuky.

Kombinace dvou barev

V posilovně najdete ženy oblečené do pěkně sladěných outfitů, ale je pravda, že ne všechny jsou oblečeny správně. Můžete tam narazit na slečny, které krátké šorky doplní upnutým tílkem a ještě k tomu nezapomenou na make-up. To opravdu ke cvičení nepatří. Když půjdete sportovat s make-upem na tváři, dosáhnete jen toho, že se vám začnou ucpávat póry a ve výsledku si zaděláte na problémy s pletí!

FOTO: Sportovni obleceni

Propotit si můžete i hezké triko, Zdroj: litex.cz

Pokud si chcete na cvičení pořídit opravdu kvalitní oblečení, připravte se na to, že budete muset sáhnout trochu hlouběji do kapsy. Ovšem je to investice, která se vám vyplatí.

Jste posedlá zumbou? Podívejte se na stylové zumba oblečení

V první řadě je nutné vybrat správný typ materiálu. Ten by měl být hlavně řádně savý a prodyšný. To je základ pro správné cvičení. Některé druhy mají v sobě vlákna, která umožňují i termoregulaci.

Je lepší si na sebe obléct dvě tenčí vrstvy než jednu silnou. Přímo na tělo patří triko s krátkými rukávy, které dobře saje pot a udrží pokožku v suchu. Druhá vrstva by měla propouštět vlhkost a být patřičně hřejivá. Kalhoty zvolte také raději dlouhé než krátké.

OBR: Sportovni obleceni

V červené se vám bude cvičit určitě lépe, Zdroj: reebok.com

Dále dbejte na to, aby se jednalo o oblečení pohodlné, pružné a elastické. A samozřejmě vám musí poskytovat maximální svobodu pohybu a komfort.

Letos je v trendu jednoduchost. Trička či tílka dominují jednou barvou doplněnou o neutrální šedou, černou či bílou. Mezi módní sportovní barvy patří růžová, tyrkysová nebo červená. A pokud chcete opravdu zazářit a ukázat, že se v módě vyznáte, pořiďte si něco neonového.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Oblečení do posilovny: Zapoťte se v barvách, které normálně nenosíte