Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Zumba oblečení vám bude závidět i instruktor!

Redakce

Redakce

8. 7. 2011

Zumba patří v současné době mezi nejoblíbenější sporty. Cvičí se uvnitř v aerobních sálech nebo venku na písčité pláži či betonu. Bezpodmínečně se dostala pod kůži i těm, kteří nepatří mezi nadšené sportovce. Chodíte na zumbu pravidelně? Pak vám nesmí chybět bláznivé zumba oblečení!

FOTO: Zumba oblečení

K zábavnému cvičení patří barevné oblečení, Zdroj: zumba.com

Zumba je cvičení, kde se kombinuje aerobic s prvky latinsko-amerického tance. Nemusíte se bát, že by cvičení bylo nějak náročné na kroky. Po třetí, čtvrté návštěvě už zvládáte kroky skvěle, a pokud se zrovna nechytáte, nevadí. Zumba je především zábavná, takže když budete trochu improvizovat, ničemu to neuškodí.

Chcete se dozvědět o zumbě víc?

Výhodou při tomto druhu sportu je, že čas hrozně rychle letí a vy nemáte potřebu dívat se na hodiny. Na konci cvičení pak máte propocené nejen triko. To by sice mohlo působit jako skvělý spalovací trénink, ale zdání může klamat. Pokud přesáhnete svoji tepovou frekvenci, k hubnutí bohužel nemusí dojít. Je tedy důležité hlídat tep. Jeho výši snadno poznáte podle mluvení. Jestliže dokážete při cvičení mluvit, je vše v pořádku, pokud by vám to moc nešlo, zpomalte.

FOTO: Zumba oblečení

Zumba podprsenka a tílko pro opravdové fanoušky

Každá z nás se chce cítit dobře i při cvičení a k tomu patří hezké oblečení. Zumba přišla na trh se svou značkou, kde najdete jen barevné a veselé oblečky, přesně jako je samotné cvičení. Vybírat se dá od sportovních podprsenek přes kalhoty až po mikiny. Nechybí ani doplňky v podobě čelenek, tašek nebo osušek. Celkový zumba outfit můžete doladit i botami, které se prodávají v barvách oblečení.

Oblíbené zumba oblečky

Zumba oblečení je speciálně navrženo pro cvičení, u kterého, jak již bylo řečeno, spalujete mnoho kalorií, a je tedy důležité, aby bylo pohodlné a dostatečně sálo pot. Kalhoty zakoupíte v různých barvách. Oblíbené jsou volnější šusťákové kalhoty, ale prodávají se i upnuté legíny, tříčtvrťáky nebo kraťasy.

Trika se vyrábí v pestrých barvách, povětšinou v pastelových nebo jasných a sytých odstínech. Jestli zvolíte tílka, trika s krátkým i dlouhým rukávem, upnuté na tělo nebo volnější triko, je jen na vás. Nechybí ani sukně, které při tomto druhu sportu vůbec nevadí.

FOTO: Zumba kalhoty

Barevné a pohodlné zumba kalhoty

Boty jsou speciálně navržené, aby nohu dobře zafixovaly, jsou odolné proti nárazům a splňují vše, co se od sportovního obutí vyžaduje. Všechno oblečení můžete sbalit do zumba tašky nebo větší kabelky a vyrazit do nejbližšího fitness centra.

Zacvičte si na party

Často se pořádají i zumba party, kde se cvičí třeba až tři hodiny. V takovém případě je dobré vzít s sebou více oblečení, protože jedno triko rozhodně nestačí. Výhodou je, že na party se dá často vyhrát nějaký ten pěkný kousek do vaší sbírky nebo náramky a jiné doplňky. Především se ale skvěle odreagujete, pobavíte a hlavně spálíte kalorie a zpevníte tělo.

Návrháři se na zumba oblečení pořádně vyřádili, takže můžete nakupovat úplně všechno. Nejde zrovna o nejlevnější záležitost, ale investice se jistě vyplatí. Pro opravdové milovnice jsou připraveny i oblečky pro miminka, jako například dupačky. Dominantou každého oblečení jsou nápisy ZUMBA, srdíčka a barvy. Chodíte-li cvičit pravidelně, minimálně jedny kalhoty byste doma mít měli. Pokud se na cvičení teprve chystáte, podívejte se na video, ať víte, co vás čeká.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Zumba oblečení vám bude závidět i instruktor!