Menu
TOPZINE.cz
Cestování

Obchodní centrum Chodov se již tento víkend promění v ráj lázeňství a wellness

Redakce

Redakce

25. 11. 2010

Vánoční dekorace, obchody plné lidí, stres a shon. Vyměnili byste to raději za klid, relaxaci a pohodu? Zapalte tedy svíčku na svém adventním věnci a přijďte si pro inspiraci na vánoční dárky do obchodního centra Chodov. Čeká na vás přehlídka těch nejpoutavějších lázeňských a wellness pobytů.

FOTO: Čokoládová masáž

Čokoládová masáž, Zdroj: ceskelazenstvi.cz

Během tohoto víkendu se za podpory agentury Czechtourism představí v obchodním centru Chodov v Praze 16 lázeňských společností z celé České republiky. Budou zde prezentovat širokou nabídku svých produktů a služeb. Celou akci bude provázet bohatý doprovodný program a připraveny jsou také poutavé slevy.

K ochutnání zde budou tradiční lázeňské oplatky, rozličné druhy bylinných likérů a k poslechu vám bude hrát například Domažlická dudácká muzika. Těšit se můžete také na soutěže o hodnotné ceny. A o co se soutěží? Ve hře je 16 víkendových lázeňských pobytů pro 2 osoby. Slosování bude probíhat třikrát denně, a to vždy ve 14, 16 a 18 hodin.

FOTO: Mariánské lázně

Mariánské lázně, Zdroj: ceskelazenstvi.cz

Kromě expozic lázeňských společností zde bude mít svůj stánek i agentura Czechtourism, kde se můžete zastavit pro další informace týkající se lázeňství. Můžete si prohlédnout také propagační materiály nebo nový Katalog lázní a wellness obsahující vyčerpávající informace o lázeňských zařízeních v ČR, kontaktech na tyto zařízení, metodách jejich léčby a o průběhu všech možných procedur. Tak neváhejte a během víkendu se zastavte na čtvercovém náměstí nultého poschodí obchodního centra.

Termín akce: 26. – 28. 11. 2010

Návštěvní doba: 10.00 – 20.00

Místo konání: Nulté podlaží obchodního centra Chodov, Roztylská 2321/19, Praha

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Obchodní centrum Chodov se již tento víkend promění v ráj lázeňství a wellness