Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

Nuda v posteli. Zažeňte ji co nejrychleji

Trpíte při pohledu na vášnivě líbající se dvojici v parku nebo házíte kradmé pohledy na kolegu z práce a hlavou se vám honí myšlenky, jaké by to bylo s ním v posteli? Na to rychle zapomeňte!

Kominukace je důležitá, Foto: Martina Bílková

Nevěšte hlavu. V každém vztahu po určité době dojde k tomu, že si s lítostí uvědomíte, že váš sexuální život poslední dobou za moc nestojí, a že když jste spolu chodili a tajně se scházeli na seníku, v autobusové zastávce či kdekoli jinde, tenkrát to ještě mělo šťávu, kdežto teď to stojí minimálně za psí štěk. Pokud to vůbec stojí!

Rozhodně nehodlám doporučovat viagru ani změnu partnera. K čemu by to bylo? K tomu, abyste se po určité době vztahu opět dostali do stejné fáze?

Důležité je vydržet, teprve pak může člověk sklidit to pravé ovoce. Bez chemie, bez urychlovačů, bez genetické modifikace a bez tajné návštěvy sousedova stromu. Přece nebudete krást sousedovi jablka, když máte doma jabloň!

Hrajte si společně, Foto: Petra Prokopová, Topzine.cz

Pro začátek stačí vyměnit tepláky a pšoukání večer u televize za něco více sexy. Ono v podstatě stačí změnit cokoli. Partner si možná nevšimne toho, co přesně se změnilo, ale všimne si toho, že se něco změnilo. Najednou bude mít pocit, že je něco jinak.

Dejte mu čas na to, aby mu to došlo. Někomu stačí pět minut, někomu den či dva na to, aby si všiml, že jeho žena má třeba nový účes nebo začala používat jiný parfém či jinou barvu rtěnky.

Čtěte také: TOP 5 zajímavých míst, kde sex dostává nové hodnoty

Velice silným tipem je vzbudit v partnerovi podezření, že někoho máte. Tajné úsměvy, pípání smsek, častější schůzky s kamarádkami. Pokud se vám podaří takto ho mystifikovat, vězte, že si vás začne více všímat a hlídat si vás.

Ve chvíli, kdy si muž uvědomí, že jste atraktivní pro jiné, budete atraktivní také pro něj, a v posteli vám pak milerád ukáže, jak moc mu na vás záleží!

Hrajte si!

Kupujte si sladkosti a chystejte si malá překvapení pro radost! Strkejte si tajně milostná nebo erotická psaníčka do kapsy!

Představte si, že váš muž přijde do práce a ve chvíli, kdy se bude chtít vysmrkat a sáhne si do kapsy pro kapesník, vytáhne lísteček, na kterém bude napsáno: „Jsi nejlepší chlap na světě a vždycky tě budu milovat! Až přijdeš z práce, udělám ti to tak, že na to do smrti nezapomeneš!“ To potěší, ne? A když přijde domů z práce, můžete mu to dokázat tím, že si před ním kleknete a rozepnete mu kalhoty.

Překvpeních není nikdy dost, Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Dejte děti k babičce a zajděte si na večeři! Udělejte si hezký večer! Žádný stereotyp a nuda v posteli, zkuste vymyslet něco netradičního! Co takhle jít se večer projít do lesa a nechat se opřít o strom nebo přehnout přes zábradlí? A co podchody, noční ulice, tajná zákoutí?

Čtěte také: Jak oživit chuť k sexu?

Kdo má rád teplo domova, nechť při milostných hrátkách pro jednou vynechá postel a vyzkouší kuchyňský stůl, záchodovou mísu, sprchový kout nebo klidně kobereček v předsíni.

A co třeba tantrický sex? Milování se šlehačkou nebo kostkami ledu? Co třeba hry na sexy paní doktorku, zajatkyni nebo pannu?

Komunikace je důležitá

Základem je umět ve vztahu komunikovat. Pokud komunikace funguje, může fungovat i sex. Můžete si sdělit pocity, prožitky, myšlenky a domluvit se.

Sdělit si, co byste rádi, co si přejete, co jeden od druhého očekáváte. Pokud si to sdělit neumíte nebo nedokážete, můžete se pouze domnívat, co si ten druhý myslí a co by si přál. A domněnky nejsou k ničemu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nuda v posteli. Zažeňte ji co nejrychleji