Menu
TOPZINE.cz
Sex a vztahy

5 nejzajímavějších míst pro vaše sexuální dobrodružství

Redakce

Redakce

20. 8. 2010

Rádi byste se zbavili nudy v posteli? Zažíváte rutinu a stereotyp a chcete vyzkoušet něco jiného, nového, příjemného? Toužíte po netradičním sexu? Vydejte se na místa, která už dávno znáte, ale v podání s vaším partnerem nakonec budou vypadat jinak než obvykle. Dejte sbohem všednosti dnů i nocí! Autorka vyzpovídala pár lidí a díky tomu vznikl právě tento seznam. Ovšem pozor-chce to především odvahu a myslet na to, že na každém z těchto míst vás může někdo načapat.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Mateřská školka
Je to snadné, přelezete plot, který obvykle nebývá nijak vysoký a jste na zahradě, na které je spousta skluzavek, prolézaček a houpaček, na kterých se můžete nejen zhoupnout, ale také zažít jiné příjemné chvíle. Ovšem nedoporučuje se to zkoušet za denního světla. Školky totiž přes den bývají plné dětí.

Hrad, zámek
Vždycky jste princeznám v pohádkách záviděli jejich postel s nebesy a říkali jste si, jaké by to asi bylo? Pak máte jedinečnou příležitost při prohlídce zámku. Má to ovšem spoustu nevýhod a chce to hlavně odvážnou povahu. Měli byste si dát pozor hlavně na to, jestli v místnostech nejsou kamery, objekty nejsou střeženy alarmem nebo jestli se postel pod vámi nerozloží a podobně. Neskákejte na to hned v první místnosti, ale vysledujte, jestli průvodce za sebou zamyká všechny dveře. Pokud ano, máte dvě možnosti: připojit se k další skupině anebo pokud máte extra štěstí, nikdo vás nechytí a patřili jste k poslední skupině, pak máte jedinečnou možnost prožít noc na zámku.

Foto: Martin Koubek, Topzine.cz

Divadlo

Zde si můžete vybrat:

1. Toalety, které ovšem nejsou moc originální a zažijete na nich to, co na každých jiných záchodech.

2. Hlediště, ale jedině o přestávce, kdy je z větší části prázdné než plné. V tomto případě si, dámy, oblečte sukni, místo klasických silonek natáhněte ty samodržící, které končí krajkou zhruba v půli stehen, a kalhotky nechte doma. Pak už je jednoduché vyhoupnout se na partnera.

3. Zákulisí – pokud jste herec, tanečník, osvětlovač či jinak pracujete v divadle, máte vyhráno. Což takhle čas zkoušky, jen vy, váš partner a zákulisí? Zkusit můžete i šatnu, ale v tom případě pozor na kostýmy!

Posed
Pozvěte svou drahou polovičku na procházku lesem! Zkuste s sebou vzít dalekohled a nalákat miláčka na pozorování zvěře z mysliveckého posedu. Čeká vás zdravý vzduch, vůně lesa, odpočinek od ruchu města, a jestliže narazíte na posed, pak i příjemný zážitek.

Kino
Tma. Hlasitý film. Šustění pytlíků. Chroupání popkornu. Volná řada, ve které sedíte a nejlépe i ta za vámi. Snažte se být nenápadní a potichu! Přeci nechcete nikomu předvádět porno.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

5 nejzajímavějších míst pro vaše sexuální dobrodružství