Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Nový seriál Prozíravost. Hlavním hrdinou je psychopatický profesor

Redakce

Redakce

9. 4. 2013

Televizní stanice Universal Channel uvede v květnu nový detektivní seriál Prozíravost. Role šarmantního pomocníka FBI se ujal Eric McCormack známý ze seriálu Will a Grace.

FOTO: Proziravost

Psychopatický profesor v podání Erica McCormacka. Zdroj: Universal Channel

Daniel Pierce je vysokoškolský profesor, který u svých studentů získává body zejména svým šarmem a neformálností. Jeho genialita v oblasti lidského chování je ovšem vykoupena halucinacemi a chováním, které jeho okolí považuje za minimálně podivné. To mu ovšem často pomáhá uvědomit si souvislosti, které ostatní přehlížejí.

Díky této vlastnosti ho vyhledá jeho bývalá studentka Kate, která pracuje pro FBI a požádá ho o pomoc při vyšetřování zločinů. Jejich vztah, ale nebude zrovna idylický, neboť Daniel není schopný si vytvořit blízké citové pouto a jakákoli nečekaná událost ho naprosto vyvede z míry a k uklidnění potřebuje křížovku, walkmana a pomocníka Maxe.

Na seriálu se podíleli Ken Biller a Mike Sussman, kteří se mohou pochlubit spoluprací na seriálu Star Trek: Voyager. Spolu s sebou si přivedli i herce LeVar Burtonona a Armina Shimermana a ze seriálu Battlestar Galactica si vypůjčili Jamie Bambera.

Seriál Prozíravost na Universal Channelu startuje 5. května.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nový seriál Prozíravost. Hlavním hrdinou je psychopatický profesor