Nový seriál Prozíravost. Hlavním hrdinou je psychopatický profesor

FOTO: Proziravost
Psychopatický profesor v podání Erica McCormacka Zdroj. Universal Channel

Televizní stanice Universal Channel uvede v květnu nový detektivní seriál Prozíravost. Role šarmantního pomocníka FBI se ujal Eric McCormack známý ze seriálu Will a Grace.

FOTO: Proziravost
Psychopatický profesor v podání Erica McCormacka. Zdroj: Universal Channel

Daniel Pierce je vysokoškolský profesor, který u svých studentů získává body zejména svým šarmem a neformálností. Jeho genialita v oblasti lidského chování je ovšem vykoupena halucinacemi a chováním, které jeho okolí považuje za minimálně podivné. To mu ovšem často pomáhá uvědomit si souvislosti, které ostatní přehlížejí.

Díky této vlastnosti ho vyhledá jeho bývalá studentka Kate, která pracuje pro FBI a požádá ho o pomoc při vyšetřování zločinů. Jejich vztah, ale nebude zrovna idylický, neboť Daniel není schopný si vytvořit blízké citové pouto a jakákoli nečekaná událost ho naprosto vyvede z míry a k uklidnění potřebuje křížovku, walkmana a pomocníka Maxe.

Na seriálu se podíleli Ken Biller a Mike Sussman, kteří se mohou pochlubit spoluprací na seriálu Star Trek: Voyager. Spolu s sebou si přivedli i herce LeVar Burtonona a Armina Shimermana a ze seriálu Battlestar Galactica si vypůjčili Jamie Bambera.

Seriál Prozíravost na Universal Channelu startuje 5. května.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Barbora Poláčková
Narodila se v roce 1991 v Praze, kde vystudovala základní školu a gymnázium. po jednoleté neúspěšné parodii na studium architektury se vydala do Brna, kde druhým rokem spokojeně studuje žurnalistiku a film na MU. Pro rubriku Film a TV píše od října 2012.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Nový seriál Prozíravost. Hlavním hrdinou je psychopatický profesor