Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nová extravagantní kolaborace H&M se blíží. Na co se můžeme těšit?

Redakce

Redakce

25. 10. 2012

Spolupráce mezi H&M a úspěšnými módními návrháři se těší velké oblibě. Letošní podzim a zima bude pod taktovkou avantgardní značky Maison Margiela.

[album:https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/dm-albums/maison-martin-margiela/]Donatella Versace, David Beckham, Karl Lagerfeld, Marni, Stella McCartney a mnoho dalších již s H&M spolupracovalo. Už za necelé čtyři týdny spatří světlo světa další unikátní spolupráce, tentokrát mezi H&M a Maison Martin Margiela.

Martin Margiela je pětapadesátiletý rodák z Belgie. Vystudoval na antwerpské univerzitě Royal Academy of Fine Arts. První zkušenosti sbíral během své spolupráce s Jean Paul Gaultirem nebo značkou Hermés.

Během své kariéry rád zůstává v anonymitě. První fotografie s jeho obličejem se v tisku objevily až v roce 2008. Je proslulý pro své extravagantní návrhy.

O kvalitách módního domu Maison Martin Margiela se může přesvědčit každá z nás. A to již 15. listopadu! Toto datum si do diáře zapíší ty, které se nebojí s módou experimentovat a které rády vykročí z řady v pochmurných podzimních dnech.

Co můžeme od spolupráce Margiely s H&M očekávat?

Margiela umí kombinovat materiály, pohrát si s detaily, ať už s knoflíky, kapsami, barvami, délkami, vzory, pásky nebo zipy. Je těžké předvídat tohoto avantgardního návrháře. Kolekce často nejsou zaměřené pouze jedním směrem. Není neobvyklé, že obsahují prvky minimalismu, pánského stylu i rozevlátých bohémů.

Ať už jsou kolekce jakékoliv, srší z nich originalita i autorův rukopis. Nenechte si ujít jedinečnou možnost se přesvědčit na vlastní oči!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nová extravagantní kolaborace H&M se blíží. Na co se můžeme těšit?