Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Nevydařil se vám sex? Zde jsou hudební tipy, s nimiž chytíte druhý dech

Radek Kolínský

Radek Kolínský

23. 8. 2011

Sex. Jedna z nejkrásnějších a nejpříjemnějších činností, kterou můžete ve dvou (popřípadě ve více) lidech provozovat. Na toto téma by se toho dalo napsat velmi mnoho. Není však příjemná situace, pokud se vám sex nevyvede.

Někdy jenom chuť nestačí… Zdroj: youtube.com

Někdo by si v této situaci zapálil cigaretu, dal panáka, zavolal kamarádovi nebo kamarádce či bůhví co ještě. Dle mého je nejlepší se zhluboka nadechnout, poté vydechnout a nakonec si dát některou ze svých oblíbených písniček pořádně nahlas. Pokud se vám v této chvíli žádná nevybavuje, zde je pár tipů.

Jako první není vůbec od věci pustit si následující skladbu. Jedná se o známý český šlágr z počátku 90. let, konkrétně z roku 1991. Mám na mysli kapelu Lucie a jejich skladbu Černí andělé. Titulní slova Sex je náš, dělá dobře mně i tobě zná v naší republice snad úplně každý. Tuším, že když jsem byl na prvním stupni na základní škole, tak se tento úryvek ozýval ze tříd, chodeb či šaten. A verze z Lucie v Opeře, to je opravdu pěkný kousek. Doporučuji.

The YouTube ID of DkXjf232Y00&feature=fvwrel is invalid.

Jako další jsem s trochou nadsázky vybral písničku, která vyšla na počátku tohoto tisíciletí. Partička vtipných týpků Bloodhound Gang ve své tvorbě kombinuje nemálo žánrů, jako například punk rock nebo rap. Ve videoklipu The Bad Touch se převlékli do oblečků zvířat a vyrazili napříč městem. Přitom zpívají tuto skvělou písničku, jež vás dlouho nenechá v klidu.

To kapela Destroy Rebuild Until God Shows (také jinak D.R.U.G.S.) není v hudební branži také žádným nováčkem. Tato hudební skupina vznikla z vedlejších projektů dalších formací, jako třeba From First to Last nebo třeba Chiodos. Právě v druhé zmíněné partě osm let působil Craig Owens, jehož zpěv je opravdovou delikatesou pro posthardcoreové fanoušky. Nyní to dokazuje v D.R.U.G.S. v písni Sex Life.

Poslední dvě skladby jsou jakýmsi varováním. Ty byste rozhodně neměli pouštět, protože namísto návratu do hry by mohlo přijít další zklamání či dokonce naštvanost nebo něco obdobného.

Podívejte se také na nejlepší erotické videoklipy!

Písničkou nehodící se pro mužské pokolení může být například tento song, s nímž si téměř stoprocetně můžete být jistí, že vám nezvedne ani náladu, natož vaši chloubu. Každá doba má své kýče a hudební zrovna tak. Tento zrovna patří do konce devadesátých let. Hitparády obletovala ženská hip hopová (dá-li se tomu tak říct) formace Zoombie se skladbou Viagra.

Situace může nastat také u něžného, ženského pohlaví. Muž by měl být trpělivý, milý, ba dokonce pozorný, aby neublížil. V případě tohoto songu (pokud ho dotyčná zná) již zpočátku můžete tušit, co bude následovat. V tom asi nejmenším to může být brek, následně třeba facka anebo rána pěstí. Zkrátka Zlatokopky od Rytmuse v této situaci nemají místo.

Ať si vyberete jakoukoli píseň, měla by se líbit všem, kterých se sex bezprostředně týká. Hudba v mnoha situacích pomáhá, tak proč by nemohla i v této. Je to jeden z mála léků, na který vlastně povětšinou nepotřebujeme předpis. A o čem jsem psal na začátku, to je naprostá pravda – Sex je náš, dělá dobře mně i tobě.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nevydařil se vám sex? Zde jsou hudební tipy, s nimiž chytíte druhý dech