Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Rytmus zrušil prosincový koncert v Brně. Důvodem je neschopnost

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

20. 8. 2011

Slovenský rapper Rytmus chystal velkolepou show, která měla vypuknout 16. prosince večer v brněnském Bobycentru. Zpěvákův management ale oznámil, že koncert se neuskuteční.

Rytmus zrušil brněnský koncert, Foto: Eva Makovská, Topzine.cz

Rytmus si do svého diáře na stránce s datem 16. prosince zapsal brněnské Bobycentrum a koncert. Nyní si tuto aktivitu ale opět vyškrtl. Rapperova show měla představit všem jeho fanouškům nové, již třetí sólové album s názvem Fenomén. Rytmus chtěl představit nové skladby a zároveň zavzpomínat na největší hity své sólové kariéry. Jako hosté se měli koncertu zúčastnit také Tina a rapper Ego.

Bobycentrum zůstane v prosinci prázdné

Chystaný koncert byl ale zrušen kvůli neschopnosti. Rytmusův management neposkytl žádné podrobnější informace, ani čí neschopnost zrušení koncertu způsobila. Je jasné jen to, že se nejednalo o pochybení brněnské agentury Mersey, která konání koncertu zaštiťovala. Agentura se k umělcovu chování vyjádřila jako k velmi neprofesionálnímu a hodlá podniknout příslušné právní kroky.

Brněnské Bobycentrum se tedy 16. prosince nenaplní mnohými příznivci Rytmusovy svérázné hudby. Předprodej vstupenek byl již zahájen. Všechny lístky je možné vracet v místech jejich zakoupení.

Čtěte také exkluzivní rozhovor s Miro Šmajdou

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Rytmus zrušil prosincový koncert v Brně. Důvodem je neschopnost