Menu
TOPZINE.cz
Hudba

VIDEO: TOP 5 erotických klipů. Madonna byla jen začátek

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

25. 6. 2011

Když Madonna v roce 1989 přišla s videoklipem k songu Cherish, bylo to něco nového. Tahle její novinka jakoby rozpoutala okovy erotických fantazií v hudebních klipech. Nejenže s lechtivými klipy pokračovala sama bohyně Madonna, ale v jejím úspěchu viděli inspiraci i další. Které klipy vás nejlépe naladí na horkou letní noc?

Beyoncé: Single Ladies

Začněme zlehka. V klipu této sexbomby nečekejte odhalování intimních partií, natož líbající se dvojici. Tři dívky v černých trikotech jen v jednoduchém videu k Single Ladies (2008) ukážou nejen dokonalé postavy, ale i skvělou choreografii plnou smyslných pohybů. Ne nadarmo je Beyoncé považována za jednu z nejhezčích žen na světě. A její pohyby jsou vážně obdivuhodné.

Eric Prydz: Call on Me

Že i hodina aerobiku může být docela zajímavou podívanou, to vám dokáže videoklip z roku 2004, který se stal nejstahovanějším videem v Austrálii. Komu by se nelíbila asi desítka krásných slečen v oblečení z osmdesátých let, které v rytmu Erica Prydze předvádějí, co dokážou. A pozadu nezůstává ani jediný mladík, jenž se na lekci aerobiku odvážil, i když spíš než samotnému cvičení se věnuje pečlivému pozorování toho, co se děje okolo něj. Díky obrovskému úspěchu tohoto klipu vzniklo DVD Pump It Up – The Ultimate Dance Workout v délce běžné lekce aerobiku, v němž se opět ukázaly dívky z klipu.

Alex Gaudino: Destination Calabria

Komu by se nelíbil orchestr, v němž hrají samé sexy slečny ve slušivých miniaturních uniformách? A možná je pak jedno, že na trumpetu, saxofon ani činely by se asi nedalo hrát tak, jak to tento dívčí band dokáže. Kdyby se někdy tyto muzikantky rozhodly vystoupit veřejně, byly by lístky vyprodané snad ještě dřív, než by se vůbec dostaly do prodeje. Mimochodem, na natáčení se podílelo osm dívek, které jsou v záběrech na mnohočlenný band jen počítačově naklonovány.

Peran: We Want to Be Free

Znáte to všichni. Rozpálená silnice, špinavé auto a déšť, který by ho alespoň trochu umyl, jen tak rychle nepřijde. Zajedete k nejbližší myčce, kde vašeho miláčka vyleští tři krásné, zpočátku i spoře oděné slečny. Samozřejmě použijí mycí houby a kupodivu jsou pak samy dívky nejspíš čistější než to auto… No, možná to neznáte nikdo, o to víc asi budete závidět mladíkovi ze songu We Want to Be Free (2003).

Madonna: Justify My Love

Když už jsme s Madonnou začali, tak s ní také skončíme. S klipem k tomuto songu přišla blonďatá pop královna v roce 1990 a udělala z něj úplně první videoklip samostatně vydaný na VHS. Není se čemu divit, na MTV bylo video ihned zakázáno, a tak tento způsob byl jedinou cestou, jak jej dostat k fanouškům (youtube by v té době asi moc nezabodovalo).

Video se na zakázaný seznam dostalo nejspíš kvůli náznakům sadomasochismu, voyerismu a bisexuálních hrátek. Přesto je považováno za jedno z těch slušnějších mezi erotickými. Zajímavostí je, že na jeho tvorbě spolupracoval i tehdejší Madonnin přítel Tony Ward. A jestli jim to spolu fakt sluší, to už posuďte sami.

[poll id=“81″]

Ohodnoťte tento článek:
4
Právě čtete

VIDEO: TOP 5 erotických klipů. Madonna byla jen začátek