Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Nejšílenější boty z mrtvých zvířat. Návrhářka zužitkuje koně i holuby

Redakce

Redakce

15. 3. 2012

FOTO: Konske botyMysleli jste si, dnešní móda už nemůže být více extravagantní? Lady Gaga by tento výstřelek ocenila, ale jak jste na tom vy? Obuli byste si kopyta?

FOTO: Boty z mrtvych zvirat

Vzali byste si je na sebe?, Zdroj: iris-schieferstein.de

Módní návrháři si dnes s navrhováním nových a jedinečných kolekcí dost vyhrají. Nepřekvapí vás extra vysoké boty na ultra tenké jehle ani bizarní lodičky bez podpatku. Ale vytvořit boty z koňských kopyt? Tak to tu ještě nebylo.

Zbytky od řezníka

S celým nápadem přišla pětačtyřicetiletá německá návrhářka Iris Schieferstein, která jednoduše od svého řezníka shromáždila použitá koňská kopyta nebo holuby a vytvořila z nich velmi výstřední boty.

Mezi nejkontroverznější kousky patří bílé sandálky z vycpané holubice s roztaženými křídly kolem vaší nohy. Vypadají poněkud děsivě, a pokud se do nich chcete obout, musíte si projít celým tělem mrtvého ptáka.

FOTO: Boty z vycpane holubice

Tak tohle už je opravdu moc!, Zdroj: virtualshoemuseum.com

Umělkyně je ze svých výtvorů nadšená. Říká, že když má na sobě své ptačí boty, cítí se, jako by létala. Tak nevím, zda by ostatní ženy tvrdily totéž.

Unikátní lodičky z hadí kůže nebo mrtvých krtků nejsou nic proti koňským kopytům s podpatkem ve tvaru pistole.

Takže jestli nevíte, čím oslnit okolí a být středem pozornosti, stačí si obout jeden z Irisiných modelů a máte zaručeno, že sklidíte patřičné ohlasy. Ovšem je zde riziko, že vás na ulici mohou zastavit ochránci zvířat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Nejšílenější boty z mrtvých zvířat. Návrhářka zužitkuje koně i holuby