×
TOPZINE.cz

Návštěvnost v USA: Marvelácký Thor dokázal u diváků obhájit prvenství

FOTO: Thor Chris Hemsworth
"Nad ním stál Thor s kladivem v ruce a divně se kýval." Zdroj: Falcon

Komiksový hrdina Thor naplnil očekávání a nepřekvapivě se udržel na vrcholu žebříčku americké návštěvnosti. Stříbrná pozice nečekaně patří romantické komedii The Best Man Holiday. Jak se vedlo dalším snímkům?

FOTO: Chris Hemsowth Anthony Hopkins Thor Dark World
Anthony Hopkins nebo Jan Žižka? Zdroj: Falcon

Božskému hrdinovi ze stáje studia Marvel s tváří Chrise Hemswortha se v novém dobrodružství Thor: Temný svět opět podařilo prodrat na čelo žebříčku návštěvnosti a utržit 38,5 milionů dolarů. Fanoušci prý mají poslední možnost vidět na plátně Thorova zlotřilého bratra Lokiho před jeho filmovou pauzou.

Na druhou pozici se povedlo vyšvihnout premiérové romantické komedii The Best Man Holiday, která o víkendu na tržbách sklidila 30,6 milionů. Snímek navazuje na komediální drama Svatebčané z roku 1999, obě díla se točí kolem vztahových peripetií party mladých Afroameričanů v New Yorku.

video

Na třetí příčku povýšila komedie Frajeři ve Vegas, jejíž víkendové tržby činily 8,9 milionů dolarů. Režisér Jon Turteltaub se nechal slyšet, že on i čtyři hlavní protagonisté jsou vzhledem k diváckému úspěchu připraveni se pustit do druhého dílu.

Čtvrté místo patří animáku Ptačí úlet, jehož konto se zvýšilo o 8,3 milionů dolarů. Pátá skončila bláznivá komedie Jackass Presents: Bad Grandpa s tržbami ve výši 7,7 milionů.

Na kompletní žebříček tržeb se můžete podívat níže.

[table id=199 /]

Tento týden se představitele Thora pokusí z prvního místa žebříčku sesadit jeho vlastní bratr Liam ve sci-fi Hunger Games: Vražedná pomsta. Na odlehčenější strunu budou hrát Vince Vaughn a Cobie Smulders v komedii Pozdravy ze spermabanky.

Jak se Vám líbil tento článek?
Jak se Vám líbil tento článek?


Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..