Menu
TOPZINE.cz
Vzdělání a kariéra

Na Provozně ekonomické fakultě MZLU v Brně se dá začít rovnou letním semestrem

Martin Peška

Martin Peška

15. 10. 2009

pef-mzluNedostali jste se na VŠ v létě? Zkuste to v zimě! Tak láká uchazeče o studium Provozně ekonomická fakulta MZLU v Brně, která nyní nabízí možnost studia už od února.

Ilustrační foto, Zdroj: archív PEF MZLU v Brně

Ilustrační foto, Zdroj: archív PEF MZLU v Brně

„Pro všechny zájemce o studium pořádá PEF přijímací zkoušky i v prosinci. Studenti tak nemusí čekat celý rok na další možnost přijetí na vysokou školu. Zájemci o bakalářské studium mohou nastoupit na kombinovanou formu studia, kdežto zájemci o navazující studium mohou využít i formu prezenční,“ uvedl za PEF Jiří Urbánek.

Zájemci o studium by měli podat přihlášky nejpozději do 30. října, samotné přijímací zkoušky pak mají proběhnout ve dnech 14. – 18. prosince letošního roku. Zkoušky se budou skládat z matematiky a jednoho světového jazyka.

„Třebaže do 30. října ještě nějaký čas zbývá, nejvhodnější je přihlášku vyplnit a podat v elektronické podobě, kterou lze nalézt na hlavní stránce fakulty,“ upozornil proděkan pro studijní záležitosti Marcel Ševela. „Elektronicky probíhají na PEF i celé přijímací zkoušky, což účastníkům přijímacího řízení umožňuje dozvědět se výsledek ihned po ukončení testu,“ dodal Ševela.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Na Provozně ekonomické fakultě MZLU v Brně se dá začít rovnou letním semestrem