Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Mimoni budou mít svůj vlastní film. Podívejte se na trailer

Anna Bílá

Anna Bílá

6. 11. 2014

Studio Universal vydalo první trailer pro nadcházející animovaný film Minions. A vypadá to dobře. Žlutí tvorečkové a milovníci banánů, které proslavil snímek Já, padouch, dostanou vlastní příběh.

FOTO: Mimoni

Mimoni procestují svět, aby našli nového pána. Zdroj: distributor filmu

Nový film by se měl týkat původu Mimoňů a jejich života před tím, než potkali Grua. Jak je vidno z traileru, budeme sledovat zejména tři z nich – Stuarta, Kevina a Boba, kteří se rozhodli odejít od ostatních, aby jim našli nového pána zloducha.

„Trio se vydá na vzrušující cestu, která povede k jejich novému vůdci – první ženské super-zlodušce Scarlet Overkill,“ stojí v prohlášení studia. „Cestují z mrazivé Antarktidy do New Yorku 60. let a skončí v moderním Londýně, kde musí čelit největší výzvě: záchraně celého mimoního pokolení – od vyhlazení.“

Vůbec první „padoušce“ propůjčí hlas Sandra Bullock. Studio také prozradilo, že soundtrack filmu bude vybrán především z hitů 60. let, podobně jako to naznačuje trailer.

Snímek režíruje Pierre Coffin a Kyle Balda – tým, který pracoval i na dvou předchozích filmech Já, padouch. Mimoni dorazí do kin 10. července 2015.

video
play-sharp-fill

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mimoni budou mít svůj vlastní film. Podívejte se na trailer