Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Michaela Jacksona „čeká“ výroční koncert. Fanoušci nadšení ale nejsou

Adriana Semlová

Adriana Semlová

24. 8. 2011

Ve čtvrtek tomu bude přesně dva roky a dva měsíce, kdy zemřel král popu Michael Jackson. Již je známo datum vzpomínkového koncertu Michael Forever Tribute Concert. Show pozvaných interpretů by se měla přenášet do kin po celém světě. 

Michael Jackson, Zdroj: michaeljackson.com

Členové Jacksonovy rodiny již oznámili, že se letos uskuteční vzpomínkový koncert pro Michaela Jacksona. Hlavní organizátorkou příprav je jeho matka Katherine a dále se na nich také podílejí Michaelovi bratři Tito, Marlon, Jackie a sestra LaToya.

Z hudebních hvězd si zde zavzpomínají Smokey Robinson, Craig David, skupina Alien Ant Farm, Pixie Lott, Christina Aguilera a dvě vítězky britské show X Factor Alexandra Burke a Leona Lewis.

Nově potvrzeným hostem je Beyoncé, která si přála na koncertu vystoupit, protože vždy byla Michaelovou velkou fanynkou. Americká diva by měla zazpívat píseň od skupiny Jackson 5, její vystoupení však bude pravděpodobně přenášeno satelitně.

Nespokojení fanoušci

Klub fanoušků popové ikony Michaela Jacksona ale protestuje. Nejprve poukázali na nehodící se vystoupení skupiny Kiss na koncertu. Baskytarista Kissáků Genne Simmons v jednom z rozhovorů prohlásil, že Michael byl podle něho pedofil. Jejich vystoupení tak bylo minulý týden vyškrtnuto ze seznamu účinkujících.

Čtěte také recenzi Jacksonova posledního alba Michael

Fanouškům se nelíbí také stanovený termín koncertu, který připadá na 8. října a odehraje se na stadionu ve velšském Cardiffu. Od září bude probíhat soud s Jacksonovým doktorem Conradem Murraym, jenž je obviněn v souvislosti s předávkováním zpěváka. A se stanoveným dnem nesouhlasí ani někteří členové rodiny Michaela Jacksona. V neposlední řadě si fandové stěžují také na vysokou cenu vstupenek.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Michaela Jacksona „čeká“ výroční koncert. Fanoušci nadšení ale nejsou