Menu
TOPZINE.cz
Sport

Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2010 o víkendu v Praze

Redakce

Redakce

9. 9. 2010

Tento víkend se sportovní hala Arena Sparta v pražských Vysočanech stane dějištěm sedmého ročníku mezinárodní soutěže ve standardních a latinskoamerických tancích. Nechte se vtáhnout do víru tance a přijďte podpořit své favority. Show se bude odehrávat v sobotu i v neděli od 9 do 22 hodin.

Marek Dědík a Orsolya Tóth, Foto: Jiří Frolík, Topzine.cz

Tanečníci budou soutěžit ve věkových kategoriích Junior I, Junior II, Mládež, Dospělí, Senior I a Senior II v pěti standardních a pěti latinskoamerických tancích. Pokud si vaše srdce získal standard, můžete se těšit na waltz, tango, valčík, slowfox a quickstep. Z latinskoamerických tanců bude zastoupena samba, cha-cha, rumba, paso doble a jive.

Na akci se představí taneční páry z různých zemí, včetně světové špičky. Tanečníci se mohou těšit na hodnocení třináctičlenné mezinárodní poroty, jež bude zastoupena některými bývalými mistry světa. Soutěžní páry bude ke skvělému výkonu motivovat nejen divácká kulisa, ale i skutečnost, že budou sbírat body do světového žebříčku.

Soutěže se mimo jiné zúčastní nejlepší český pár a úřadující mistři republiky ve standardu Martin Dvořák a Zuzana Šilhánová a vicemistři republiky Martin HouškaAndreou Třeštíkovou. Latinu si zatančí úřadující mistr republiky Marek Dědík s novou ruskou partnerkou Světlanou Gudyno a vicemistři republiky sourozenci Tomáš a Martina Markovi.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Mezinárodní taneční soutěž Prague Open 2010 o víkendu v Praze