Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Metalické laky zastřou vaše nehty rouškou tajemna

Redakce

Redakce

14. 4. 2011

FOTO: Metalické laky na nehtyAč se to nezdá, mnoho mužů si při prvním pohledu nevšimne jen našeho pozadí, očí a dekoltu. Jejich oči směřují překvapivě i k našim nehtům. Proto by měly nehty vypadat čistě, upraveně a v letošním roce jednoznačně metalicky!

FOTO: Metalické laky na nehty

Laky na nehty s kovovým odleskem, Zdroj: youtube.com

Mezi nejžhavější metalické barvy laků na nehty patří především červená, zlatá, stříbrná, zelená, modrá, temně fialová a samozřejmě černá. Od jiných barev laků na nehty se liší nejen strukturou, která by vám měla zaručit dlouhodobé trvání vašeho laku, ale také leskem.

V dřívější době se metalické laky na nehty používaly zejména na diskotéky a neformální společenské akce. V letošním roce se kosmetický průmysl rozhodl obohatit své výrobky o tyto ďábelské barvy a pomocí nich zpestřit naše nehty v každodenním životě.

FOTO: Metalické laky na nehty

Jako z jiné galaxie, Zdroj: loreal.cz

Pokud nemáte zdravé nehty, lámou se vám a třepí, nedělejte si žádné starosti. V lékárně objevíte spoustu vitamínů, které vám pomohou docílit krásných nehtů, které jsou i pro tento trend základem. Do té doby můžete zkusit nehty umělé. I když koluje zvěst, že právě umělé nehty ničí ty pravé ze všeho nejvíce, se správným použitím a ošetřením se tomu dá předejít.

A proč si vybrat zrovna metalické barvy na nehty? Protože tím oživíte celý svůj look! Určitě znáte rčení méně je někdy více a není tomu jinak ani v tomto případě. Metalické laky na nehty jsou již samy o sobě výrazným doplňkem. Proto nemusíte mít žádnou bižuterii ani jiné ozdoby, pozor na prsteny a náramky. V jednoduchosti těchto kovových barev je krása. Nechte za sebe mluvit upravené nehty ve vesmírném odstínu. Díky metalickým barvám budete působit tajemně, stylově a originálně.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Metalické laky zastřou vaše nehty rouškou tajemna