Litoměřická soudkyně Hořejší je obžalována z týrání své dcery. Ta skončila s otřesem mozku

Mělnický okresní soud obdržel obžalobu na litoměřickou soudkyni Ivettu Hořejší. ČTK dnes informaci deníku Mladá fronta Dnes (MfD) potvrdil předseda soudu Jan Veselý. Kriminalisté soudkyni viní z týrání osoby žijící ve společném obydlí a ublížení na zdraví.

tyrani-nasili, Soudkyně Hořejší obžalovaná z týrání své dcery
ilustrační foto, Zdroj: Shutterstock.com

Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (za ANO) bude rozhodovat, zda soudkyni postaví mimo službu. Ženě hrozí dva až osm let vězení, řekla dnes ČTK mluvčí policie Prahy-západ Marcela Pučelíková

Soudkyně údajně verbálně a fyzicky napadala svou dceru, ponižovala ji a srážela sebevědomí, čímž prý dívce způsobila psychické problémy.

Spis na soudě nesmí podle zákona ležet bez jakéhokoliv úkonu déle než tři týdny. Bude ale podle Veselého na příslušném soudci, zda se rozhodne provést nějaké úkony ještě před začátkem hlavního líčení.

Podle policie Hořejší na svou dceru Elišku často křičela a občas ji i bila, a to údajně od zimy 2008 do března 2012. Tvrdí to dcera, která na ni kvůli tomu podala trestní oznámení. Všechno podle Elišky Hořejší vyvrcholilo v srpnu 2013, kdy skončila s otřesem mozku a pohmožděninami v péči lékařů.

Autor ČTK

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

3 Comments on Litoměřická soudkyně Hořejší je obžalována z týrání své dcery. Ta skončila s otřesem mozku

 1. Mám mnoho dokumentů,které mi zůstali,jestli máte zájem,sepsat nějaký rozhovor,či reportáž,nebráním se a budu rád. 722 749 761- Lípa Zdeněk

 2. SKP se stal stbák-Bohumil Urban.(mám ložku z badatelské),taky kamarád Hořejší. a ty mě tak okradli v řádů mil.Když jsem se ozval tak zas mi odpověděla Hořejší.
  Bránil jsem se a bojoval.
  ijeme v v diktátu co tu zavedl Klau a ODS.

 3. Nejsem sám,která tato arogantní soudkyně soudila.
  Budu hovořit za sebe.Heřejší(titul JUDr, ji nenáleží)
  Mě soudila v rozvodu 12let,a stále vše obracelo proti mě.Sama si mě naváděla co mám říct ,ikdyž jsem nosil štosi důkazů,že jsem v právu,še se obracelo proti mě.Když jsem ctěl já něco říct,tak mě “uzemnila” a já ji musel posloucht.Arogance a nadřazenost hrála velkou roli,já byl nic.12let jsem se soudil o vypořádaní manželů(dodám doklady).Stále proti mě,nakonec jsem zjistil,že advokát Hejda,co zastupoval moji bývalou je její kamarád a léta s Hořejší spolupracoval na soudě.Nakonec na mě vypsali podvodný konkurs,kerý dos stb.soudruh Bohumil Urban(potopil rybenu v Žalhosticích) a jiné a Mě.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*