Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Linda Vojtová vládne topmodelingu už 10 let

Redakce

Redakce

24. 4. 2011

FOTO: Linda VojtováLindu Vojtovou není třeba dlouze představovat. Je to ta Linda, která před deseti lety jako patnáctiletá vtrhla do světa topmodelingu a která nejen svou krásou, ale i inteligencí a šarmem okouzlila svět. A právě tento rok je rokem, kdy Linda slaví první modelingovou dekádu.

FOTO: Linda Vojtová

Linda Vojtová, Zdroj: youtube.com

Možná jste si i vy před pár měsíci všimly decentního titulku české Elle, který poukazoval právě na skutečnost, že jedna z nejznámějších českých topmodelek, Linda Vojtová, oslavuje svoji první dekádu ve světě módních návrhářů a přehlídkových mol. Možná vás také titulek zaujal natolik, že jste neodolaly a zainventovaly, abyste pak zjistily, že celá módní rubrika je věnovaná osudu české topmodelky, jejíž jméno jste možná ještě neslyšely.

Připomeňte si článek o Lindě Vojtové, který jsme vám přinesli před rokem.

Proč Lindu všichni tak milují? Na snadnou otázku snadná odpověď. Ačkoliv ve vodách malého českého rybníčku se jméno Lindy Vojtové tak často neobjevuje, stránky světových módních časopisů a přehlídková mola plní křehká blondýna svědomitě. Je jí teprve pětadvacet a už stihla vyhrát Elite Model Look, nafotit fashion story pro Vogue, Elle, Glamour a nespočet dalších světových módních magazínů a značek, obcestovat celý svět a proslavit se v kampani spodního prádla Victoria´s Secret.

FOTO: Obálky Elle s Lindou Vojtovou

Linda Vojtová na titulní obálce, Zdroj: fashioncopious.typepad.com

Právě česká Elle věnovala Lindě v podstatě celé únorové vydání a na svou práci může být také náležitě hrdá. Výtisk vznikal ve třech světových metropolích, New Yorku, Praze a Paříži, a zdobí jej tři tematické obálky. Módní rubriku zaplnilo množství fotostory věnovaných Lindině milovanému New Yorku anebo příběhu odhalujícímu tajemství módního domu Christian Dior v Paříži.

Celým výtiskem vás však ani zdaleka neprovází jen Lindina krásná tvář, ale i její vzpomínky, rozhovory a osobní fotky. Zjistíte tedy vcelku snadno, že šéfredaktorka měla pravdu, když svůj editorial nadepsala Něco na té Lindě je.

FOTO: Linda Vojtová ve spodním prádle

Linda ve spodním prádle, Zdroj: youtube.com

Co je však odpovědí na otázku, proč Lindu všichni milují? Jistě je to její krása, inteligence, smysl pro humor, pracovitost a profesionalita. Na jednom se shodují všichni její blízcí, kteří se do jedinečného projektu zapojili a na několika stranách uvedli své vzpomínky a postřehy týkající se samotné hvězdy celého čísla.

To, co dělá Lindu Vojtovou tak výjimečnou osobností světového topmodelingu, je její upřímnost a čistá duše. Nejvýstižněji tento fakt vyjádřil japonský fotograf Taca: „Její krása pramení z vnitřku. To je pro modelku velmi důležitá věc. A to je podle mého i důvod, proč ji lidé milují už deset let.“

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Linda Vojtová vládne topmodelingu už 10 let