Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Leoš Mareš bude mít svůj pořad. Doplňovat ho bude Patrik Hezucký

Redakce

Redakce

3. 7. 2013

Televize Prima představila nový zábavný pořad, který bude patřit dvojici nezvyklých postav. Duo Leoše Mareše a Patrika Hezuckého uvidíte v zábavném pořadu QI: Na vše máme odpověď. 

FOTO: Leoš Mareš

Leoš se kdysi proslavil zpěvem. Našel se však v moderování. Zdroj: FTV Prima

Dva dlouholetí kolegové jsou známí především z vysílání rádia Evropa 2, kde zpříjemňovali každé ráno posluchačům svými vtípky. Nyní svůj humor přenesou na televizní obrazovky skrz známou show dle britského formátu QI: Quite Interesting.

Talkshow je založena na triviálních otázkách, na které se zdá být odpověď jasná. Ale je opravdu ta správná? Ukáže se, že existují mnohem zajímavější odpovědi, které při nejmenším překvapí.

Více se o novém projektu dozvíme na tiskové konferenci v srpnu. Natáčení, jež se bude konat v Praze 6. a 7. srpna, můžete navštívit osobně. Televize Prima family poskytuje vstupenky zdarma.

Moderátor Leoš Mareš se tak posouvá do role nové tváře televize Prima. Dostal již také nabídku do poroty známého pořadu Česko Slovensko má talent, v níž na podzim zasedne tradičně s Lucií Bílou a Jarem Slávikem.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Leoš Mareš bude mít svůj pořad. Doplňovat ho bude Patrik Hezucký