Menu
TOPZINE.cz
Móda a styl

Lady Gaga si svět obtočila kolem prstu. Kostým z masa byl součástí hry

Redakce

Redakce

12. 6. 2011

Šokuje každým svým vystoupením, její kostýmy dávno předčily veškerá očekávání. S každým novým kouskem jde ještě dál za pomyslné hranice. Otázkou je, jak dlouho bude Lady Gaga a její tým bavit fanoušky a zda jim jednou nedojdou nápady.

FOTO: Lady Gaga

Hlavně šokovat!, Zdroj: youtube.com

Jméno Lady Gaga obletělo celý svět. Setkala se s osobnostmi, jako je samotná anglická královna Alžběta II. Její koncerty jsou beznadějně vyprodané, a pokud se má objevit v nějaké televizní show, koláče sledovanosti přepisují dějiny.

Skoro to vypadá, že hlavním úkolem Gagy je šokovat. Není to hudba, je to dobře propracovaný marketing. Lady Gaga není typickou celebritou, která se snaží za všech okolností vypadat sexy, přitažlivě a jako ze žurnálu. Designéři, kteří navrhují modely pro její vystoupení a společenské akce, se opravdu vyřádí. Za ta léta, co Lady Gaga září na hvězdném nebi, jsme toho viděli už opravdu hodně.

FOTO: Lady Gaga při předávání hudebních cen

Lady Gaga při předávání hudebních cen

Je průkopnicí extravagantních, výstředních, nezvyklých a excentrických modelů. Část světa ji miluje a bezmezně obdivuje, ať už se na jevišti objeví v kostýmu z opravdového masa, nebo v šatech z plyšových medvídků. Mění účesy, styly i líčení jak na běžícím pásu a fanoušci ji za novou image vždycky pochválí.

Druhá část populace ji nemůže vystát. Mladá a zdravá žena, která se dobrovolně znetvořuje a hyzdí, nemůže být normální. Lady Gaga si ale tohle všechno velmi dobře uvědomuje a každý den hraje dál svou roli. Vypadnout z ní by ji stálo hodně peněz. Ví, jakou moc má právě v rukou, a umí ji velice dobře zúročit.

FOTO: Lady Gaga

Sleduje jí celý svět a ona to moc dobře ví

Její modely sice nepatří do sekce běžného nošení, zato v lidech vyvolávají velmi rozporuplné pocity a nikoho nenechají chladným. Některým dodá Lady Gaga odvahu k výstřednějším outfitům, jiné utvrdí v tom, že zůstat svůj je nejdůležitější. Není materiál, střih, doplněk nebo pokrývka hlavy, které by si na sebe tato mladá rebelka neodvážila vzít.

Víte, že časopis Forbes vyhlásil Lady Gagu nejvlivnější osobností roku 2011?

K dobru jí ale musíme přičíst, že svou mocí nemrhá. Angažuje se v mnoha organizacích, bojuje za práva zvířat, staví se na stranu homosexuálů a bojuje proti AIDS. Je prostě mladá, energická, úspěšná, nezastavitelná a to se musí nechat. Uvidíme, jak dlouho bude tato superstar zářit, šokovat a překvapovat celý svět, který jí zatím oddaně leží u nohou.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Lady Gaga si svět obtočila kolem prstu. Kostým z masa byl součástí hry