Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Konec září patří básníkům undergroundovým a amatérským

Redakce

Redakce

26. 9. 2010

FOTO: Zdeněk JaníkNa konci září opět trocha pragocentrismu: v PEN Klubu bude číst Zdeněk Janík, komponovaný večer se chystá v prostoru Underground. A pokud ve vás podzim probouzí spisovatelské sklony, můžete vyrazit na Spisovatelský maraton.

FOTO: Ivan Martin Jirous

Básník Ivan Martin Jirous Zdroj: archív PEN Klubu

Pražští knihomolové už si na večery magazínu Totem v prostoru Underground v Křižíkově ulici zvykli. Ve středu 29. září se zde od půl deváté budou moci setkat nejen s autory píšícími pro Totem, ale také s písničkářkou Dášou Vokatou a básníkem vskutku undergroundovým, Ivanem Martinem Magorem Jirousem.

Číst či psát?

Příznivce PEN Klubu určitě potěší poslední zářijový večer v Městské knihovně na Mariánském náměstí, kde bude ze své nové knihy Zásloví a podsloví, kterou vydalo nakladatelství Akropolis, číst Zdeněk Janík, na kytaru zahraje Jaroslav Novák. Bohužel už se nebudeme moci setkat s Rudolfem Pellarem, který se měl večera také zúčastnit… Začátek je 17 hodin, vstupenka stojí 30 Kč.

A pokud ve vás dřímá spisovatel, anebo jste věčně nestíhající novinář, zúčastněte se Spisovatelského maratonu, který bude 2. října od devíti do sedmnácti hodin v centru CREATORS (Uruguayská 11, Praha). Je možné připojit se zde na internet, jen notebooky a propisky si musíte přinést vlastní. Nezapomeňte ani na polštářek pod zadek, svačinu, inspiraci a těšte se na připravovaný doprovodný program!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Konec září patří básníkům undergroundovým a amatérským