Komici z filmu Noční rande chystají svatbu. Důvodem jsou peníze

FOTO: Steve Carell Tina Fey Date NightOba patří mezi elitní americké komiky, oba se zviditelnili hlavní rolí v úspěšném sitcomu a teď se podruhé pokoušejí prosadit na stříbrném plátně jako dvojice. Řeč je o Stevu Carellovi a Tině Fey, kteří se objeví ve variaci na známý snímek Zelená karta.

FOTO: Steve Carell Tina Fey Date Night
“Haló, neměli byste tam pro nás nějaký lepší scénář?” Zdroj: Bontonfilm

Pamatujete na tři roky starou komedii Noční rande? Steve Carell a Tina Fey v ní ztvárnili znuděné manžele, kteří se díky shodě náhod vydávají na úprk před vyprovokovanými gangstery. Přes dobré obsazení a slibný námět se výsledek utopil v nepromyšleném a jalovém scénáři.

Ze spojení Carella s Fey však vzešlo sladěné duo, které rozhodně mělo na to překročit potenciál jedné komedie. A proto zkusí hvězda seriálu Kancl a protagonistka sitcomu Studio 30 Rock znovu spojit svoje síly.

V chystaném filmu Mail Order Groom si Tina zahraje svobodnou třicátnici, která tak dlouho přebírala potenciální ženichy, až na ni zbyl přistěhovalec z východní Evropy, atraktivní především díky tučnému obsahu své peněženky. Toho neztvární nikdo jiný než Steve, tudíž je jasné, že o bláznivý humor nebude nouze.

Zatímco Carellovi se podařilo vybudovat poměrně slušnou filmovou kariéru souběžně s televizním Kanclem, Tina Fey se na své filmové dráze zatím pořádně nerozjela. Připravovaný projekt by tedy mohl být pomyslnou životadárnou injekcí pro její filmografii.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*