Komici z filmu Noční rande chystají svatbu. Důvodem jsou peníze

FOTO: Date Night trailer

FOTO: Steve Carell Tina Fey Date NightOba patří mezi elitní americké komiky, oba se zviditelnili hlavní rolí v úspěšném sitcomu a teď se podruhé pokoušejí prosadit na stříbrném plátně jako dvojice. Řeč je o Stevu Carellovi a Tině Fey, kteří se objeví ve variaci na známý snímek Zelená karta.

FOTO: Steve Carell Tina Fey Date Night
“Haló, neměli byste tam pro nás nějaký lepší scénář?” Zdroj: Bontonfilm

Pamatujete na tři roky starou komedii Noční rande? Steve Carell a Tina Fey v ní ztvárnili znuděné manžele, kteří se díky shodě náhod vydávají na úprk před vyprovokovanými gangstery. Přes dobré obsazení a slibný námět se výsledek utopil v nepromyšleném a jalovém scénáři.

Ze spojení Carella s Fey však vzešlo sladěné duo, které rozhodně mělo na to překročit potenciál jedné komedie. A proto zkusí hvězda seriálu Kancl a protagonistka sitcomu Studio 30 Rock znovu spojit svoje síly.

V chystaném filmu Mail Order Groom si Tina zahraje svobodnou třicátnici, která tak dlouho přebírala potenciální ženichy, až na ni zbyl přistěhovalec z východní Evropy, atraktivní především díky tučnému obsahu své peněženky. Toho neztvární nikdo jiný než Steve, tudíž je jasné, že o bláznivý humor nebude nouze.

Zatímco Carellovi se podařilo vybudovat poměrně slušnou filmovou kariéru souběžně s televizním Kanclem, Tina Fey se na své filmové dráze zatím pořádně nerozjela. Připravovaný projekt by tedy mohl být pomyslnou životadárnou injekcí pro její filmografii.

[flowplayer src=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/02/Date-Night-Official-Trailer-HD-In-Theaters-4-9-2010_.mp4′ width=460 height=258 splash=’https://www.topzine.cz/wp-content/uploads/2013/02/Date-Night-trailer1.jpg’]

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Jaroslav Jičínský
Narodil se v roce 1991 v Praze. Vystudoval Gymnázium Českolipská na pražském Proseku, v současnosti je studentem pražské VŠE. Na Topzine.cz působí od srpna 2011.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*