Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Komici z filmu Noční rande chystají svatbu. Důvodem jsou peníze

FOTO: Steve Carell Tina Fey Date NightOba patří mezi elitní americké komiky, oba se zviditelnili hlavní rolí v úspěšném sitcomu a teď se podruhé pokoušejí prosadit na stříbrném plátně jako dvojice. Řeč je o Stevu Carellovi a Tině Fey, kteří se objeví ve variaci na známý snímek Zelená karta.

FOTO: Steve Carell Tina Fey Date Night

„Haló, neměli byste tam pro nás nějaký lepší scénář?“ Zdroj: Bontonfilm

Pamatujete na tři roky starou komedii Noční rande? Steve Carell a Tina Fey v ní ztvárnili znuděné manžele, kteří se díky shodě náhod vydávají na úprk před vyprovokovanými gangstery. Přes dobré obsazení a slibný námět se výsledek utopil v nepromyšleném a jalovém scénáři.

Ze spojení Carella s Fey však vzešlo sladěné duo, které rozhodně mělo na to překročit potenciál jedné komedie. A proto zkusí hvězda seriálu Kancl a protagonistka sitcomu Studio 30 Rock znovu spojit svoje síly.

V chystaném filmu Mail Order Groom si Tina zahraje svobodnou třicátnici, která tak dlouho přebírala potenciální ženichy, až na ni zbyl přistěhovalec z východní Evropy, atraktivní především díky tučnému obsahu své peněženky. Toho neztvární nikdo jiný než Steve, tudíž je jasné, že o bláznivý humor nebude nouze.

Zatímco Carellovi se podařilo vybudovat poměrně slušnou filmovou kariéru souběžně s televizním Kanclem, Tina Fey se na své filmové dráze zatím pořádně nerozjela. Připravovaný projekt by tedy mohl být pomyslnou životadárnou injekcí pro její filmografii.

video
play-sharp-fill
Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Komici z filmu Noční rande chystají svatbu. Důvodem jsou peníze