VIDEO: Pusťte si nový klip k filmu Bez doteku, od Heart and Ocean

V klipu se představí Andreas Imrich. Zdroj: reprofoto Youtube

Ve filmu nejmladšího českého režiséra zazní i píseň, která pochází z dílny Heart and Ocean. Na TOPZINE.cz se nyní můžete mezi prvními podívat na klip, který spolu natočili.

Píseň Flowers je zařazena na soundtracku k filmu Bez doteku režiséra Matěje Chlupáčka. Ten nakonec režíroval i samotný klip, jejž mu natočil stejně jako celý snímek kameraman Alexander Šurkala (stojí například za dramaty Karamazovi nebo Habermannův mlýn).

Záběry byly hotové během jediného dne, a to se zároveň natáčel i klip k písni Knowing od hudebníka JG a Kateřiny Winterové (Ecstasy of Saint Theresa). “Stylizačně si jsou oba klipy velmi podobné a vizuálem odkazují ke snovým sekvencím filmu,” popsal klip pro TOPZINE.cz režisér Chlupáček.

Obě písně jsou pak zařazeny na soundtracku, který má na svědomí hudebník JG neboli Jan Stehlík. Na Knowing spolupracoval právě s Winterovou, Flowers byl pak jediný song, na kterém se nepodílel. Nahrál ho Andreas Imrich neboli Heart and Ocean spolu s dalšími dvěma hudebníky.

V klipu se představí Andreas Imrich. Zdroj: reprofoto Youtube
V klipu se představí Andreas Imrich. Zdroj: reprofoto Youtube

Na soundtracku je celkem 6 písní a 4 filmové motivy. Zakoupit se dá za 99 korun ZDE. Film jde 28. března do kin a v předpremiéře ho můžete vidět na Febiofestu.

Ohodnoťte tento článek

Líbí se vám tento článek? Podělte se o něj s ostatními

Pavlína Nouzová

Narozena v roce 1989 v Praze, absolventka Žurnalistiky na FSV UK a studující Mediální studia na téže škole. Od roku 2009 píše na TOPZINE.cz, do konce roku 2012 fungovala i jako editorka rubriky Film a TV a zástupkyně šéfredaktora. Stále ale pokračuje ve svém recenzentském snažení.

Buďte první, kdo okomentuje tento článek!

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*