Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Každodenní voňavý společník na horké měsíce? Toaletní voda!

Hledáte vhodnou vůni, kterou si zamilujete, ale nebude působit moc silně či agresivně? Takovou, která nebude vadit žádnému z kolegů, ani při několikahodinové směně? Toaletní vody jsou skvělou volbou. Do nadcházejících teplých měsíců jsou naprosto ideální.

Vůně do teplých dnů

Toaletní vody nabízejí naprosto skvělou volbu v jarním a letním období. Zatímco v chladných měsících si můžeme dovolit nosit těžší vůně, v těch slunečných bychom si takové měli odepřít. Na naše okolí mohou působit nepříjemně silně a až moc intenzivně. Toaletní vody budou tím správným voňavým řešením. Budete tak mít jistotu, že nosíte vhodně zvolenou vůni. Na těchto stránkách navíc pořídíte toaletní vody ve vysoké kvalitě, v mnoha vůních, od nejznámějších luxusních značek po ty obyčejnější. Tu svoji toaletní vodu zde tak najde opravdu každý.

Toaletní vody na běžné nošení

Toaletní vody obsahují přibližně 4-8% vonných složek. Jsou jemnou alternativou ke klasickým parfémům, hodí se proto na každodenní nošení, do práce, do školy a na běžné denní aktivity. Vhodné jsou pro muže i ženy, zajímavostí je, že existují i unisex varianty. Možnou nevýhodou u toaletních vod je ten fakt, že nevydrží tak dlouho jako procentuálně bohatší parfém. Přibližná doba, po kterou vůni ucítíte, je přibližně 2-4 hodiny, v závislosti na kvalitě a intenzitě dané toaletní vody. Tuto délku můžete podpořit tím, že budete udržovat vaši pokožku hydratovanou –  voda se tak lépe vsákne a déle vydrží.

Toaletní voda jako vhodný dárek

Čeká-li vás nějaká významná událost nebo byste svým blízkým prostě jen rádi udělali radost, toaletní voda bude vhodným dárkem, ať už pro ženy či muže. Při výběru berte v potaz povahu obdarované osoby. Pokud si nejste jisti, zda je váš výběr šťastný, můžete zakoupit menší velikost. Pokud ale jdete, takříkajíc, „na jistotu“, zvolte rovnou větší velikost – 100ml či 200ml. Jelikož je potřeba se za den navonět několikrát, rozhodně s větší velikostí uděláte lépe. A za toto voňavé překvapení bez pochyb sklidíte úspěch!

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Každodenní voňavý společník na horké měsíce? Toaletní voda!