Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Kate Nash pokračuje v přípravách nové desky

Hana Dittrichová

Hana Dittrichová

24. 2. 2010

kate-nashDržitelka BRIT Awards pro nejlepší britskou zpěvačku roku 2008 Kate Marie Nash pracuje na posledních úpravách své druhé desky. Album, které ještě nemá oficiální název, vyjde 19. dubna.

Zdroj: Oficiální stránky Kate Nash

Kate Nash, Zdroj: archiv

Katino debutové album z roku 2007 Made of Bricks se v domácí hitparádě stalo ihned obrovským hitem a úspěch zaznamenalo i v USA. Prodáno bylo více než 600 000 kusů. Její song Foundations se dokonce v britském žebříčku dostal až na druhé místo a už v té chvíli si zpěvačka na své domácí půdě získala obstojný počet fanoušků.

The YouTube ID of ryH5cga0yUI&feature=fvst is invalid.

Druhé album, na němž právě pracuje, ponese podle neoficiálních zdrojů název Crayon Full Of Colour a Kate na něm nabídne dvanáct novinek. Při jejich tvorbě stál zpěvačce jako producent po boku ex-kytarista kapely Suede Bernard Butler.

Pilotním singlem nového alba bude skladba Doo Wah Doo, kterou si nedočkaví mohou poslechnout už 12. dubna, kdy bude oficiálně představena. Už teď si na stránkách zpěvačky můžete poslechnout píseň I Just Love You More, kterou také najdete na chystané desce.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kate Nash pokračuje v přípravách nové desky