Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Kam zmizela Bejby z Hříšného tance? S novým nosem už úspěšná není

Mnozí z nás ještě ani nebyli na světě, když Patrick Swayze hříšně tančil s Jennifer Grey. Swayze se potom na své vlně slávy ještě docela povozil, ale kam se poděla Bejby? Zavřela se nad ní snad voda?

Najdi deset rozdílů, Zdroj: youtube.com

Pro Jennifer Grey byl úspěch Hříšného tance jednoznačně tím největším mezníkem v její kariéře. A nejen její úspěch byl překvapením, tak obrovský boom vůbec celého filmu nikdo nečekal. Nízkorozpočtový snímek, který měl běžet v kinech jen jediný víkend a pak se na videokazetách přemístit rovnou do regálů obchodů, se stal divácky veleúspěšný. Jennifer Grey získala světový věhlas a nominaci na Zlatý glóbus za nejlepší herečku.

Jennifer se poprvé před kamerou objevila v devatenácti letech na reklamu Dr. Pepper. Krátce nato příchází skutečné filmové role: Cotton Club, Lehkomyslní a  Rudý úsvit (všechny 1984), ve kterém se setkala s Patrickem Swayzem před kamerou poprvé.

Která z roztančených slečen je asi Jennifer Grey?

Přichází menší role ve filmu Volný den Ferrise Buellera (1986), kde poznává Matthewa Brodericka a vytvoří s ním na nějakou dobu hvězdný pár. V roce 1987 tu je už úspěch Hříšného tance. Jennifer Grey vstupuje do světa slavných a touží v něm i nadále zůstat. V roce 1990 proto podstoupí plastickou operaci nosu v domnění, že jí to v kariéře pomůže. Efekt byl ale naprosto opačný.

Dostala sice ještě několik příležitostí jako například ve snímcích Vítr (1992), Portréty nevinnosti (1996), Nahoru dolů (2000), Rituál (2001) a v několika dalších. Ale nikdy to nebylo nic velkého. Její hraní se tak omezilo zejména na televizní projekty a sitcomy (mihla se i v Přátelích jako Mindy).

Bejby to i po letech umí pořádně roztočit

Kromě Matthewa Brodericka bývala ještě spojována s Johnnym Deppem nebo s televizním moderátorem Georgem Stephanopoulosem. Je provdaná za herce a režiséra Clarka Gregga.

Minulý rok se účastnila a zvítězila v taneční soutěži Dancing with the Stars.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam zmizela Bejby z Hříšného tance? S novým nosem už úspěšná není