Menu
TOPZINE.cz
Apetit

Kam zajít dneska na večeři? Vyberte si restauraci a rezervujte on-line!

Komerční sdělení

Komerční sdělení

17. 12. 2015

Není nic horšího než přijít někam hladový a žíznivý a zjistit, že mají plno. S Restu.cz se vám to už nestane!

laptop-5-notebook

Zdroj: Shutterstock.com

On-line svět pohostinství

Internet je oslavou pohodlného života. Díky stále probíhající revoluci v informačních technologiích se bleskovým tempem snižuje počet situací, kvůli kterým musíme zbytečně vycházet z domu. V této době asi nejvíce žehnáme on-line nakupování, díky kterému nemusíme kvůli vánočním dárkům vystávat ty příšerné fronty v supermarketech.

Zdá se vám však, že v pohostinství se internetová revoluce moc neprojevila? Omyl! Jasně, že se přes internet nenajíte nebo neopijete s přáteli (to byste snad ani nechtěli). Ale on-line cestou si lze významně ulehčit výběr podniku tak, aby byl čas strávený „venku“ co nejpříjemnější.

Rezervační systém pro restaurace

Při on-line nakupování jistě využíváte služby internetových srovnávačů produktů. Jednoduše tak zjistíte, kde a za kolik lze danou věc koupit a také to, jak jsou s ní spotřebitelé spokojeni. Na podobné myšlence je založen server Restu.cz. Jedná se vlastně o internetový srovnávač restaurací, který je navíc spojený s on-line rezervačním systémem.

Jak to funguje

Do vyhledávače na stránkách Restu.cz jednoduše napíšete, co hledáte, například „restaurace Hradec Králové, restaurace Liberec“ a můžete vybírat. Vyhledat si můžete také restaurace zaměřené na některou z národních kuchyní anebo se orientovat podle hodnocení návštěvníků či cenové úrovně. A co si podnik vybrat třeba podle nejlepšího piva nebo speciální akce?

Až si vyberete, nemusíte nikam volat, jenom vyplníte požadovaný čas, datum, počet osob a pár identifikačních údajů a jedním klikem odešlete požadavek na rezervaci. Vytvoření rezervace vám bude potvrzeno e-mailem či SMS zprávou (mezi 10. a 21. hodinou do 10 minut).

Restaurace po celé ČR

Jedná se celorepublikový systém, do kterého se již zapojilo téměř 20 000 restauračních zařízení. Přes Restu.cz si tak můžete vybrat z vegetariánských restaurací v Ostravě, zarezervovat stůl v luxusní francouzské restauraci v Pardubicích anebo se podívat, jaké jsou nejlépe hodnocené restaurace ve Zlíně.

Máte-li rádi specifickou kuchyni, naleznete zde přehled například čínských restaurací na Praze 1. Hledáte-li jen místo, kde posedět, můžete vyhledávat jen podle lokality. Snadno naleznete přehled restaurací z Prahy 1.

Služba zdarma a s výhodami

Za rezervaci přes portál Restu.cz nic neplatíte. Naopak – při registraci, která se vám automaticky vytvoří při vaší první rezervaci, dostanete 100 kreditů, a další kredity dostáváte i za každou příští rezervaci. Nasbírané kredity pak můžete vyměnit za voucher do své oblíbené restaurace.

Voucher do restaurací zapojených do systému lze rovněž zakoupit a použít jej třeba jako vánoční dárek. A co když potřebujete uspořádat narozeninovou oslavu či firemní večírek? Chcete novou restauraci? I tady se můžete obrátit na Restu.cz, které mimo jiné nabízí i recenze restaurací v Praze a jiných městech.  Starosti s organizováním tak odpadají a vám tak zbývá se jen těšit na zábavu.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Kam zajít dneska na večeři? Vyberte si restauraci a rezervujte on-line!