Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber zpívá v nové taneční pecce s bandem Far East Movement

Denisa Šebestová

Denisa Šebestová

29. 2. 2012

Popoví fanoušci letos netrpělivě očekávali 29. únor. Ne snad proto, že ukřivdění Horymírové konečně oslaví jmeniny; tento den měl vyjít nový počin Justina Biebera.

Justin Bieber Zdroj: justinbiebermusic.com

Píseň ovšem unikla na internet již minulý pátek. Sedmnáctiletý kanadský zpěvák Justin Bieber v ní nicméně pouze hostuje. Singl se jmenuje Live My Life a předznamenává album Dirty Bass kalifornské formace Far East Movement. Tato čtveřice kluků asijsko-amerického původu se dala dohromady v LA před osmi lety a její doménou je hip hop šmrncnutý elektronikou.

Podle slov Keva Nishe, jednoho z členů Far East Movement, se skupina zaměřuje na vytváření neokoukaných spojení mezi muzikanty, jakož i mezi hudebními žánry.

Napište nám, co se vám na Justinovi Bieberovi líbí či nelíbí!

Podle tohoto vzorce probíhala i spolupráce s Bieberem. Mimochodem, mladého favorita popových hitparád prý s Far East Movement seznámil rapper Snoop Dogg, a to teprve loni. Mladíci si zjevně padli do noty a výsledek jejich spolupráce můžete posoudit níže.

[youtube-height=25]XSD9KApLiIc[/youtube]
Far East Movement ft. Justin Bieber – Live My Life

Chytlavá skladba vznikla pod taktovkou vyhlášeného producenta RedOne, držitele dvou cen Grammy. Tomuto marockému koumákovi bývá připisován značný podíl na famózním úspěchu Lady Gaga. Produkoval její singly Alejandro, Bad Romance či Poker Face. Mezi jeho další výtvory patří třeba remix Shakiřina songu Hips Don´t Lie, v němž rapoval Wyclef Jean.

Samotný RedOne prý je s písní velice spokojen. Řekl, že lidé na ni podle něj budou tančit jako šílení. Zda se jeho proroctví vyplní, to uvidíme v příštích dnech.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber zpívá v nové taneční pecce s bandem Far East Movement