Menu
TOPZINE.cz
Hudba

Justin Bieber vyšachoval Jay-Zho i Kanyea Westa. Přerapoval jejich hit Otis

Alena Uhlířová

Alena Uhlířová

6. 11. 2011

Justin Bieber se nebojí žádné hudební výzvy. Nedávno se objevil jako host v rádiu, nenechal se přemlouvat a bez váhání a jakékoli přípravy posluchačům zarapoval vlastní slova na melodii hitu Otis.

FOTO: Justin Bieber rapuje v rádiu Power 106

Justin Bieber rapuje v rádiu Power 106, Zdroj: youtube.com

Jay-Z a Kanye West přišli v srpnu se společným projektem, s albem Watch the Throne. Singlem číslo jedna tohoto alba se stal hit Otis, který byl do světa vypuštěn již v červenci. Tato skladba zaznamenala velký ohlas, slyšelo ji nespočet lidí, hraje se v mnoha zemích. Nyní se ale zjevil Justin Bieber a předvedl neskutečnou otisimprovizaci.

Čtěte také: Hudební novinky na CD: Říjen přinesl alba Vypsané fixy a Justina Biebera

Americký zpěvák byl před několika dny pozván jako host do losangeleského rádia Power 106. Na vlnách zmíněného rádia se posluchači nechávají unést do světa hip-hopu a R’n’B. Do tohoto rozbouřeného moře byl vhozen i Justin, který v přímém přenosu začal rapovat, a naučil se tak plavat i v neznámých vodách.

Justin neměl možnost ani reagovat. Moderátor oznámil, co si na něj přichystal, pustil píseň a čekal, jak si s ní mladý zpěvák poradí. Justin chytil rytmus, řekl své jméno a pustil se do rapu jakoby nic. Svým neuvěřitelným výkonem vyrazil dech nejen posluchačům, ale také samotnému moderátorovi.

Idol dívčích srdcí v současné době propaguje své album Under the Mistletoe. Svým rapem se ale opět posunul o kousek dál. A možná poznal nový směr, kterým by se mohl v budoucnu ubírat.

Ohodnoťte tento článek:
0
Právě čtete

Justin Bieber vyšachoval Jay-Zho i Kanyea Westa. Přerapoval jejich hit Otis