×
TOPZINE.cz

Jim Carrey vyzval Stevea Carella na souboj v kouzlení. Dorazí i Copperfield

FOTO: Jim Carrey Bruce Almighty

Nová komedie poodhalí tajemství čar a magie a představí soutěž dvou kouzelníků. Oba soupeři již pilně připravují své zbraně, vlastně hůlky.

FOTO: Steve Carell The Office
Steve Carell vyměnil pohodlí Kanclu za svět čar, kouzel a magie. Zdroj: distributor filmu

Dokonalý trik Christophera Nolana ukázal, za jakou hranici může vést vzájemná rivalita dvou mistrů iluzí, snažících se ohromit publikum neuvěřitelnými čísly. Nový snímek The Incredible Burt Wonderstone vypráví o podobném tématu v poněkud lehčím duchu.

Přečtěte si recenzi posledního filmu Jima Carreyho, Pan Popper a jeho tučňáci

Titulní postava Burt Wonderstone (Steve Carrell) je úspěšný eskamotér vystupující v divadle kouzel. Jeho pozici jedničky však ohrožuje rostoucí popularita pouličního mága Stevea (Jim Carrey). Aby se udržel v čele, obnoví Burt spolupráci se svým dávným asistentem Antonem v podání Stevea Buscemiho

Chystaná novinka debutujícího Dona Scardina vyčaruje kromě třech hlavních představitelů na plátně celou řadu hereckých hvězd. Ve filmu dále uvidíme Olivii Wilde jako Steveovu asistentku, Jamese Gandolfiniho v roli ředitele divadla kouzel, Jaye Mohra jako dalšího konkurenčního iluzionistu a v neposlední řadě také proslulého Davida Copperfielda v tematické cameo roli.

Ještě před devíti lety Steve Carell přihrával Jimu Carreymu v Božském Bruceovi, v kouzelnické komedii budou poprvé rovnocennými protihráči (pokud nepočítáme animovaného Hortona). Zatímco u Carella bude snímek nejspíše jen dalším zářezem ve slibně rozjeté kariéře, pro Carreyho je společně s připravovaným pokračováním Blbého a blbějšího dalším krokem při návratu na pole bláznivého humoru.

The Incredible Burt Wonderstone

Komedie
USA, 2012

Režie: Don Scardino
Hrají: Jim Carrey, Steve Carell, Steve Buscemi, Olivia Wilde, James Gandolfini, Alan Arkin, Jay Mohr, David Copperfield

Premiéra: rok 2013Diskuse

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*


Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..